Borussia - Bayern WYNIK, SUPERPUCHAR Niemiec, 13.08.2014

MM Bydgoszcz
Mecz Borussi z Bayernem będzie interesujący dla polskich widzów ...
Mecz Borussi z Bayernem będzie interesujący dla polskich widzów ... sxc.hu
Mecz Borussi z Bayernem będzie interesujący dla polskich widzów po części dlatego, że to pierwszy mecz Roberta Lewandowskiego po jego transferze z Dortmundu do Monachium.

Transfer Roberta Lewandowskiego do Bayernu Monachium to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń tego roku dla wielu polskich i niemieckich kibiców. Robert Lewandowski w Bayernie Monachium to hasło, które regularnie pojawia się w niemieckiej prasie od dłuższego czasu.

`

Borussia i Bayern grają o Superpuchar Niemiec. Po pierwszej połowie prowadzi klub z Dortmundu 1:0. Bramkę strzelił Mchitarian. Gol padł w 23. minucie spotkania. Trwa druga część. W 62. minucie wynik na 2:0 podwyższa Aubameyang. Takim rezultatem kończy się mecz, Borussia zdobywa Superpuchar.

BORUSSIA - BAYERN: wynik meczu - 2:0