BORUSSIA - REAL, WYNIK, 30.04.2013, Liga Mistrzów - półfinał [kto wygrał]

MM Bydgoszcz
logo
Liga Mistrzów 2012/2013: półfinał, w których zagrali Borussia Dortmund i Real Madryt zakończył się zwycięstwem niemieckiego klubu w pierwszej części dwumeczu. Kto wygra tym razem? Wynik meczu 30 kwietnia 2013.

Real Madryt - Atletico M. online, transmisja, derby Madrytu

Już w pierwszym meczu Borussia wygrała ze znaczną przewagą dzięki bramkom strzelonym przez Roberta Lewandowskiego. Wynik 4:1 dla niemieckiego klubu, który ustrzelił polski piłkarz odbił się szerokim echem w świecie sportu i nie tylko. Lewandowski stał się bohaterem, na któreo i w tym meczu liczą kibice z Polski, Niemiec i coraz liczniejsi fani na całym świecie.

Spotkanie półfinału Ligi Mistrzów 2012/2013 rozpoczyna się o godzinie 20:45

Po bardzo nerwowej końcówce meczu i dwóch strzelonych w '83 i '88 minucie bramkach Realu, dzięki zgromadzonej tydzień temu przewadze to Borussia awansuje do finału Ligi Mistrzów.

Sędziujący Howard Webb doliczył 5 minut, ale w dodanym czasie gry niemieckiemu klubowi udało się utrzymać wynik gwarantujący udział w finale.