Bydgoski Bieg Niepodległości 2018 za nami [zdjęcia, wyniki]

mik
1276 zawodników stanęło na starcie tegorocznego Bydgoskiego Biegu Niepodległości 2018, którego organizatorem jest Aktywna Bydgoszcz. Biegacze rywalizowali na dystansie 5 km, a trasa wiodła ulicami północnej części Śródmieścia. W kategorii OPEN zwyciężył Kamil Nartowski z Torunia (czas 00:15:31.60), drugie i trzecie miejsce zajęli bydgoszczanie: Łukasz Skiba oraz Michał Gościniak (czasy odpowiednio 00:16:39.10 oraz  00:16:43.80). Dla wielu uczestników biegu  nie liczył się jednak wynik, ale możliwość pokonania własnych barier i wspólne świętowanie Dnia Niepodległości.

Wyniki biegu znajdziecie TUTAJ

O krok od wielkiej tragedii! Cudem uniknęli śmierci! [wideo - program Stop Agresji Drogowej]
1276 zawodników stanęło na starcie tegorocznego Bydgoskiego Biegu Niepodległości 2018, którego organizatorem jest Aktywna Bydgoszcz. Biegacze rywalizowali na dystansie 5 km, a trasa wiodła ulicami północnej części Śródmieścia. W kategorii OPEN zwyciężył Kamil Nartowski z Torunia (czas 00:15:31.60), drugie i trzecie miejsce zajęli bydgoszczanie: Łukasz Skiba oraz Michał Gościniak (czasy odpowiednio 00:16:39.10 oraz 00:16:43.80). Dla wielu uczestników biegu nie liczył się jednak wynik, ale możliwość pokonania własnych barier i wspólne świętowanie Dnia Niepodległości. Wyniki biegu znajdziecie TUTAJ O krok od wielkiej tragedii! Cudem uniknęli śmierci! [wideo - program Stop Agresji Drogowej] Tomasz Czachorowski
1276 zawodników stanęło na starcie tegorocznego Bydgoskiego Biegu Niepodległości 2018, którego organizatorem jest Aktywna Bydgoszcz.