Bydgoski Zawisza wygrywa z Nowym Tomyślem

Łukasz Trybuszewski
Piłkarze bydgoskiego Zawiszy w III kolejce II ligi pokonali w Poznaniu drużynę Polonii Nowy Tomyśl. Bramki dla naszych "kopaczy" padły dopiero w drugiej połowie spotkania, aczkolwiek widać było przewagę podopiecznych Macieja Murawskiego dużo wcześniej, ostatecznie spotkanie kończy się 2:0 dla bydgoszczan.

Pod koniec pierwszej połowy widać było przewagę bydgoskiej ekipy, jednakże nie potrafili oni tego zamienić na bramkę. Dopiero w drugiej połowie, a dokładniej w 55. minucie znakomitym strzałem z rzutu wolnego popisał się Cezary Stefańczyk i bydgoscy kibice mogli cieszyć się z prowadzenia.

Kilkanaście minut później do dośrodkowania Tarnowskiego dochodzi Paweł Kanik, który głową posyła ją do bramki. W spotkaniu mamy rezultat 2:0. Do ostatnich minut Zawisza kontrolował sytuację na boisku. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, a bydgoscy fani wracali do Bydgoszczy w dobrych nastrojach.

Tak więc udanie rozpoczął się piłkarski maraton Zawiszy, kolejne spotkanie już za 3 ni w Bydgoszczy, gdzie Zawisza podejmie legnicką Miedź. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na Gdańską 163a.