Bydgoszczanie z sukcesami na III Biegu Souvre w Inowrocławiu. Rywalizowano na dystansach 5 i 10 kilometrów [zdjęcia]

Dominik Fijałkowski
W Inowrocławiu odbył się III Bieg Souvre. Dystans 5 kilometrów najszybciej przebiegł Jakub Felczak z Bydgoszczy (16 minut i 16 sekund). Druga (pierwsze miejsce wśród pań) linię mety przekroczyła Ewa Jagielska z Wyszkowa (17 minut, 17 sekund). W klasyfikacji mężczyzn drugie miejsce wywalczył Maciej Maćkowski z Bydgoszczy, a trzecie - Tomasz Waszczuk ze Szczecina. Wśród pań na 5 km na drugim stopniu podium stanęła Kaludia Kazimierska z Włocławka, a na trzecim - Anna Nowakowska z Inowrocławia. Dystans 10 kilometrów najszybciej przebiegł Marcin Zagórny z Krosna Odrzańskiego (35 minut, 37 sekund). Druga (pierwsze miejsce wśród pań) na metę wbiegła Patrycja Talar z Pobiedzisk (37 minut, 8 sekund). W kategorii mężczyzn drugie miejsce zajął Leszek Wołoszczak z Bydgoszczy, a trzecie - Rafał Sobieralski z Brzozy. Wśród pań na drugim miejscu uplasowała się Izabela Hańska z Inowrocławia, a na trzecim - Magdalena Tyjas, także z Inowrocławia. Dominik Fijałkowski