Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów [zdjęcia kibice + mecz]

DS

Dwa razy więcej fotoradarów na polskich drogach. Zobacz wideo!
W 24. kolejce Plus Ligi Chemik Bydgoszcz przegrał z Asseco Resovią Rzeszów 1:3 (20:25, 25:22, 16:25, 15:25). Przez prawie trzy sety kibice zgromadzeni w hali Łuczniczka oglądali zaciętą walkę z obu stron: potężne serwisy, ciekawe wymiany, efektowne obrony i skuteczne kontry. W połowie trzeciego seta rzeszowianie przełamali chemików i mecz stał się jednostronny. Po tej porażce Chemik zagra o 11. miejsce, ale nie wiadomo kto - oni czy Cuprum Lubin będą mieli przewagę własnej hali. Dwa razy więcej fotoradarów na polskich drogach. Zobacz wideo! Arkadiusz Wojtasiewicz
W 24. kolejce Plus Ligi Chemik Bydgoszcz przegrał z Asseco Resovią Rzeszów 1:3 (20:25, 25:22, 16:25, 15:25).

Flash Info odcinek 4 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.