Chemik Police - Pałac Bydgoszcz [zapis relacji na żywo]

FIAŁ
Pałac Bydgoszcz rozpoczął kolejny sezon.
Pałac Bydgoszcz rozpoczął kolejny sezon. Tomasz Czachorowski
W meczu pierwszej kolejki Orlen Ligi Pałac Bydgoszcz przegrał na wyjeździe z Chemikiem Police.

CHEMIK POLICE - PAŁAC BYDGOSZCZ 3:0 (25:14, 25:18, 25:16)

CHEMIK (trener Giuseppe Cuccarini): Wołosz, Jagieło, Bednarek-Kasza, Montano, Havelkova, Veljković, Zenik (libero) oraz Kowalińska, Werblińska, Maj-Erwardt (libero), Bełcik, Mróz, Pena, Gajgał-Anioł.

PAŁAC (trener Adam Grabowski): Bałdyga, Kuligowska, Misiuna, Krawulska, Krzywicka, Śmieszek, Nowakowska (libero) oraz Portalska (libero), Pleśnierowicz, Fojucik, Ziółkowska.

Sędziowie: Dariusz Wolski (Gorzów Wielkopolski), Marcin Bzodek (Wałbrzych).
Sędziowie liniowi: M. Deubel, C. Guźniczak.
Komisarz OrlenLigi: Józef Sałek.

III SET
25:16 Popsuta zagrywka przez Śmieszek.
24:16 Obroniły bydgoszczanki dwie piłki meczowe.
24:14 Gajgał-Anioł obiła dłonie bydgoskich blokujących.
23:14 Śmieszek trafiła w boisko po ataku ze środka.
21:12 Kiwnęła skutecznie Kuligowska.
19:10 Błędy bydgoszczanek w przyjęciu bezlitośnie wykorzystują miejscowe.
16:9 Chemik kontroluje przebieg wydarzeń na parkiecie i prowadzi na drugiej przerwie technicznej w secie trzecim.
15:9 Dłuższa akcja wygrana przez bydgoszczanki po ataku Krzywickiej.
15:8 Atak Werblińskiej z przechodzącej piłki.
13:7 Krawulska nadziała się na blok rywalek.
11:7 Nie pomyliła się w ataku Kuligowska.
9:6 Krzywicka obiła blok rywalek.
8:3 Pięć punktów przewagi Chemika na pierwszej przerwie technicznej w secie trzecim.
7:3 Śmieszek popisała się asem serwisowym.
6:1 Krawulska zablokowała atak Kowalińskiej.
4:0 Bardzo szybko cztery punkty z rzędu zdobyły miejscowe.

II SET
25:18 Policzanki zablokowały atak Fojucik.
22:18 Misiuna skutecznie w kontrze ze środka.
19:14 Bednarek-Kasza skutecznie zaatakowała ze środka.
16:13 Krawulska zablokowana w ataku przez Werblińską. Druga przerwa techniczna w secie drugim.
13:13 Krawulska skuteczna na skrzydle.
12:12 Havelkova zablokowała atak Kuligowskiej. Chemik doprowadził do remisu.
11:12 Śmieszek zaatakowała ze środka.
9:10 Punkt bezpośrednio z zagrywki Werblińskiej, która pojawiła się na parkiecie od początku drugiego seta.
7:10 Krawulska skończyła atak ze skrzydła.
5:8 Dużo lepiej grają teraz bydgoszczanki. Po kolejnym skutecznym bloku, Pałac prowadzi trzema punktami na pierwszej przerwie technicznej w secie drugim.
2:5 As serwisowy Małgorzaty Śmieszek.
1:2 Pomyliła się na zagrywce Bednarek-Kasza.

I SET
25:14 Blok policzanek na Kuligowskiej.
24:14 Bednarek-Kasza zablokowała przechodzącą piłkę.
22:13 Misiuna zablokowana w ataku ze środka.
20:11 Policzanki dwukrotnie skutecznie zablokowały ataki Krzywickiej.
16:10 Autowa zagrywka rozgrywającej Pałacu. Przy sześciu punktach przewagi Chemika, druga przerwa techniczna w pierwszej partii.
12:7 Punktowe bloki Misiuny i Bałdygi.
12:4 Po skosie na kontrze skutecznie zaatakowała Montano. Chemik kontroluje przebieg wydarzeń na parkiecie.
8:2 Seria punktów Chemika i sześć punktów przewagi policzanek na pierwszej przerwie technicznej.
6:2 Pomyłka w ataku Krawulskiej.
3:2 Śmieszek skuteczna w ataku ze środka.
3:1 Trzy punkty z rzędu Chemika.
0:1 Pomyłka policzanek w ataku.