Cuiavia Inowrocław - Sparta Konin 2:0 (0:0)

GB
sxc.hu
Sparta Konin przegrała mecz sparingowy z Cuiavią Inowrocław 0:2 (0:0). Spotkanie rozegrano w Wągrowcu.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Druga odsłona meczu zaczęła się pechowo dla konińskiego zespołu. W 47 minucie Sparta przegrywa już 0:1. Mimo prób wyrównania zespół z Konina traci kolejną bramkę i mecz kończy się dwubramkowym zwycięstwem Cuiavii Inowrocław.

Sparta Konin: Szymon Szymański, Konrad Dutkiewicz, Mateusz Pingot, Łukasz Perliński (65min Dorian Andrzejewski),Marcin Stryganek, Damian Tylak, Łukasz Kwieciński (80min Wojciech Imbiorowicz), Bartłomiej Siek(60min Michał Zajączkowski), Waldemar Kaźmierczak, Łukasz Jaskulski, Łukasz Rutecki (82min Maciej Cichos).

Był to przedostatni sparing konińskiej Sparty. Ostatni mecz sparingowy zostanie rozegrany z III–ligową Unią Janikowo.