Cywiński show. Zawisza II Bydgoszcz lepszy od Sadownika Waganiec [zdjęcia]

Niesamowity przebieg miał mecz 2. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, w którym Zawisza III Bydgoszcz podejmował Sadownika Waganiec.

Do przerwy było 2:2. Później Rafał Langowski wyprowadził Sadownik na prowadzenie, po golu z rzutu wolnego. Bydgoszczanie jednak nie poddali się i zdobyli dwie bramki. Cywiński wyrównał w 70. minucie, a później ponownie wpisał się na listę strzelców w ostatniej sekundzie meczu.

Drugi bydgoski czwartoligowiec Chemik Bydgoszcz wygrał w Chełmnie 4:1. W klasie okręgowej niespodziewanej porażki na wyjeździe doznała KP Polonia. Ekipa Włodzimierza Koreckiego przegrała z Mustangiem Ostaszewo. W A klasie BKS Bydgoszcz ograł KS Kawle 3:1.