Delecta Bydgoszcz - KS Jastrzębie 3:2

RIKO
RIKO
Chyba niespodziewanie i szczęśliwie zakończył się mecz plus ligi siatkówki męskiej między Delectą Bydgoszcz a Klubem Sportowym z Jastrzębia.

Prawdziwy horror zafundowała naszym kibicom siatkarska drużyna z Bydgoszczy. Po gładkim przegraniu dwóch setów z Jastrzębskim Węglem trener W. Wspaniały dał pograć młodszym i mniej doświadczonym zawodnikom, z których na wyróżnienie zasłużył Dawid Konarski.

Delecta na początku trzeciego seta wyrobiła sobie tak dużą przewagę, że chociaż przeciwnicy na czele z Robertem Pryglem z furią gonili nasz zespół, set zakończył się wynikiem 25:23. Od tego czasu bydgoszczanie nadawali ton temu spotkaniu. Dosłownie pokazali koncert gry, wprawiając w zachwyt nawet wybrednych kibiców.

Na wyróżnienie zasłużyli atakujący Martin Sopko i Michał Cerven. Świetnie blokował najwyższy w Bydgoskiej drużynie Marcin Nowak. We wspaniałych nastrojach wychodzili kibice z Hali Łuczniczki.

Życzę Delekcie utrzymania się w plus lidze, a faza rewanżowa niech przyniesie nam  kibicom, dużo satysfakcji i zadowolenia z dobrej gry.