Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Dzielnicowi z komend miejskich i powiatowych Policji woj....

Dzielnicowy Roku 2016. Triumf Rafała Przybysza z KPP w Radziejowie [zdjęcia, wideo]

Dzielnicowi z komend miejskich i powiatowych Policji woj. kujawsko-pomorskiego rywalizowali w czwartek w eliminacjach II stopnia, na szczeblu wojewódzkim, do IX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2016”. W salach wykładowych oraz na strzelnicy w budynku OPP w Bydgoszczy przy ul. Poniatowskiego uczestnicy zostali poddani ocenie w trzech konkurencjach: - test z wiedzy policyjnej,- symulacja przyjęcia interesanta, - strzelanie z broni palnej. Zwycięzcą finału wojewódzkiego został i tytuł najlepszego dzielnicowego woj. kujawsko-pomorskiego otrzymał mł.asp. Rafał Przybysz z KPP w Radziejowie. Miejsce drugie zajął st.asp. Paweł Kortz z KMP w Toruniu, a na trzecim miejscu uplasował się mł. asp. Karol Górny z KPP w Mogilnie. W zawodach prowadzona była również klasyfikacja drużynowa. Puchary za zwycięstwo w tej klasyfikacji otrzymały jednostki: 1. KPP w Mogilnie 2. KMP w Toruniu 3. KPP w Radziejowie Dzielnicowi, którzy zajęli pierwsze miejsca w poszczególnych konkurencjach otrzymali nagrody ufundowane przez Kujawsko-Pomorską Grupę Wojewódzką Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA: mł. asp. Karol Górny z KPP w Mogilnie - zwycięzca testu wiedzy policyjnej st. asp. Jacek Podgórski z KPP w Tucholi - zwycięzca konkurencji strzelanie asp. Emilian Banaszak z KPP w Mogilnie - zwycięzca konkurencji symulacja przyjęcia interesanta.