Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 96:104 [zdjęcia kibice + mecz]

DS
W 13. kolejce Energa Basket Ligi Enea Astoria Bydgoszcz przegrała z GTK Gliwice 96:104 (31:30, 22:21, 32:26, 11:27).
Przez całą pierwszą kwartę miejscowi gonili wynik. W końcówce wyszli na minimalne prowadzenie. Od drugiej kwarty sytuacja się odwróciła i to gospodarze wygrywali. Zazwyczaj kilkoma punktami, ale mieli spotkanie pod kontrolą. Pod koniec trzeciej kwarty wygrywali 11 punktami (83:72) i wydawało się, że nic złego nie może się zdarzyć. Niestety... O porażce bydgoskiego zespoły zdecydował fragment czwartej kwarty przegrany 4:17. Tych strat już nie udało się odrobić.

Kolejny mecz u siebie Enea Astoria zagra 4 stycznia 2020 roku.

Na następnych stronach zdjęcia kibiców oraz fotki z meczu >>>
W 13. kolejce Energa Basket Ligi Enea Astoria Bydgoszcz przegrała z GTK Gliwice 96:104 (31:30, 22:21, 32:26, 11:27). Przez całą pierwszą kwartę miejscowi gonili wynik. W końcówce wyszli na minimalne prowadzenie. Od drugiej kwarty sytuacja się odwróciła i to gospodarze wygrywali. Zazwyczaj kilkoma punktami, ale mieli spotkanie pod kontrolą. Pod koniec trzeciej kwarty wygrywali 11 punktami (83:72) i wydawało się, że nic złego nie może się zdarzyć. Niestety... O porażce bydgoskiego zespoły zdecydował fragment czwartej kwarty przegrany 4:17. Tych strat już nie udało się odrobić. Kolejny mecz u siebie Enea Astoria zagra 4 stycznia 2020 roku. Na następnych stronach zdjęcia kibiców oraz fotki z meczu >>> Tomasz Czachorowski
W 13. kolejce Energa Basket Ligi Enea Astoria Bydgoszcz przegrała z GTK Gliwice 96:104 (31:30, 22:21, 32:26, 11:27). O porażce bydgoskiego zespoły zdecydował fragment czwartej kwarty przegrany 4:17. Tych strat już nie udało się odrobić. Kolejny mecz Enea Astoria zagra 4 stycznia 2020 roku.