Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
To był ciężki mecz, ale innych w play off nie ma. Enea...

Enea Astoria Bydgoszcz zaczyna play off od zwycięstwa [zdjęcia+kibice]

Pierwszy krok do finału! Enea Astoria Bydgoszcz zaczyna play off od zwycięstwa [zdjęcia+kibice]

To był ciężki mecz, ale innych w play off nie ma. Enea Astoria pokonuje Basket Poznań i w ćwierćfinale I ligi prowadzi 1:0. W niedzielę mecz numer dwa. Enea Astoria Bydgoszcz - Basket Poznań 89:80 (21:29, 21:18, 27:17, 20:16) ENEA ASTORIA: Frąckiewicz 21, 7 zb., Aleksandrowicz 18 (4), Nowakowski 11 (1), Kukiełka 6, Dłuski 2 oraz Fatz 8, Grod 8, 6 zb., Kondraciuk 6 (2), Szyttenholm 2, Śpica 2. Już pierwsze 20 minut play off pokazało, że to będzie łatwa seria. To Basket prowadził niemal cały czas, momentami 8 punktami. Jeszcze w 28. minucie goście prowadzili 60:62, ale końcówkę 3. kwarty Asta wygrała 9:2 i to był przełom w tym meczu.

Król Kazimierz Wielki zniknął z pomnika? Zdecydowanie nie, to tylko majówkowy żart