#Focha18 – poznaj miejsce, w którym warto pracować

Joanna Wódkiewicz
Joanna Wódkiewicz
Na czym polega praca w sprzedaży? Co swoim pracownikom oferuje Polska Press? Czym wyróżnia się ekipa sprzedażowa z #Focha18 z Bydgoszczy? Na te i inne pytania odpowiada Specjalistka ds. Personalnych Ewa Żydkiewicz.

Praca w sprzedaży jest trudna?
Na pewno jest wymagająca, ale też bardzo satysfakcjonująca. Żeby zbudować długotrwałą relację z klientem, potrzeba komunikatywności, otwartości, chęci do nauki, dużego zaangażowania. Właśnie ludzi z takimi kompetencjami szukamy do naszego zespołu handlowego na #Focha18 z Bydgoszczy.

Na jakie stanowisko rekrutujecie?
Aktualnie poszukujemy doradcy do spraw klienta biznesowego. Praca polega na sprzedaży stacjonarnej, telefonicznej, ale też na szeroko pojmowanym budowaniu relacji, wspieraniu klienta w wyborze oraz przygotowaniu reklamy. To o tyle łatwe, że mamy naprawdę olbrzymie portfolio produktów, możemy więc zaproponować coś wartościowego zarówno branży budowlanej, jak i ślubnej. Znajdziemy coś ciekawego dla każdego klienta.

Opowiesz więcej o waszym portfolio produktowym?
Jasne! Nasze portfolio to z jednej strony media tradycyjne, czyli znane i lubiane regionalne gazety papierowe z całego kraju, takie jak np. „Gazeta Pomorska”, „Express Bydgoski”, „Nowości – Dziennik Toruński”, „Głos Wielkopolski”, „Dziennik Łódzki”, „Gazeta Wrocławska” czy „Polska The Times”. To również bogata baza serwisów internetowych i nowoczesnych rozwiązań multimedialnych. W ofercie mamy projekty specjalne, różnego rodzaju eventy, wydarzenia sportowe i kulturalne. Myślę, że tak duża różnorodność produktów jest atutem nie tylko dla klienta, ale też dla pracownika. Nie wszyscy sprzedają wszystko. Każdy pracownik znajduje swoją dziedzinę, rodzaj produktu i branży, w której czuje się najlepiej. Może dostosować pracę do siebie i swojego potencjału.

Dlaczego jeszcze warto z wami pracować?
Przede wszystkim dlatego, że tutaj, na #Focha18, mamy naprawdę ciepłą, rodzinną atmosferę. Nasz zespół jest bardzo różnorodny. Zatrudniamy młodych ludzi, zarówno takich, którzy dopiero co rozpoczynają karierę zawodową, jak i doświadczonych doradców. Zaczynaliśmy w 2016 roku od dwóch grup sprzedażowych. Dzisiaj mamy cztery grupy sprzedażowe, kadrę menadżerską, w sumie ponad czterdzieści osób, z których duża cześć jest z nami od lat. Tworzymy rodzinę, dbamy o siebie, wspólnie się rozwijamy. Trzech z czterech obecnych kierowników zaczynało na stanowisku doradcy. Ja sama zaczynałam na stanowisku doradcy. To chyba najlepiej pokazuje, że praca na #Focha18 jest perspektywiczna.

Co oferujecie nowym pracownikom?
Stabilne zatrudnienie w prestiżowej firmie. Postawę i prowizję ze sprzedaży. Stały czas pracy – od poniedziałku do piątku, w godzinach od ósmej do szesnastej, ale... jesteśmy elastyczni (śmiech). Naszą pracę rozliczmy również zadaniowo. Do tego oferujemy świetne szkolenia, najpierw wdrożeniowe, później grupowe i indywidualne. Na każdym etapie nasz pracownik otrzymuje wsparcie. Razem z profesjonalną trenerką sprzedaży Alicją prowadzimy odsłuchy, treningi jeden na jeden, ćwiczymy mocne strony i wskazujemy obszary, które mogą wymagać wzmocnienia. Uczymy komunikacji biznesowej od podstaw oraz rozwijamy już nabyte kompetencje sprzedażowe.

Czyli doświadczenie w sprzedaży nie jest konieczne?
Oczywiście bardzo chętnie zatrudnimy osoby z doświadczeniem, ale tak naprawdę równie ważna jest chęć rozwoju, gotowość do nauki nowych rzeczy, umiejętność przyjmowania informacji zwrotnej. Jesteśmy też otwarci na studentów. Najmłodsza osoba w naszym zespole ma osiemnaście lat, najstarsza – siedemdziesiąt dwa. I to jest świetne, bo umożliwia wymianę doświadczeń, uczenie się od siebie nawzajem, tworzenie prawdziwego zespołu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby stać się częścią #Focha18.

Szukasz pracy? Chcesz wiedzieć więcej o pracy na #Focha18 w Bydgoszczy?

Skontaktuj się z Ewą Żydkiewicz:
tel. 502 499 917
e-mail: [email protected]
fb: /polskapressfocha18

Strefa Biznesu: Jak sztuczna inteligencja zmieni handel i usługi?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: #Focha18 – poznaj miejsce, w którym warto pracować - Express Bydgoski

Wróć na bydgoszcz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie