Dariusz Knopik
Zawisza Bydgoszcz gra w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski
Zawisza Bydgoszcz gra w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski Dariusz Bloch
W meczu 1/16 Fortuna Pucharu Polski Zawisza Bydgoszcz podejmował Radomiaka Radom. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17.30. Prowadziliśmy z tego meczu relację na żywo.

Zawisza Bydgoszcz - Radomiak Radom 1:3 (1:1)

Bramki: Piotr Okuniewicz (15) - Nascimento (28 - karny, 73 - karny), Maurides (80).
Zawisza: Michał Oczkowski - Nowak, Paliwoda, Urbański, Mateusz Oczkowski - Sochań - Rugowski (84. Serach), Koziara (84. Dahms), Mielcarek (84. Falciano), Wędzelewski (53. Żylski) - Okuniewicz.
Radomiak: Ojrzyński - Jakubik, Rossi, Cichocki, Abramowicz - Pawłowski, Matos (66. Semedo), Nascimento (83. Nowakowski), Feliks (76. Sokół) - Leandro (66. Palharez), Maurides (83. Łukasik).

Zawisza Bydgoszcz - Radomiak Radom na żywo

Mecz 2. rundy Fortuna Pucharu Polski.
19:2720.10.2022

Koniec meczu

Zawisza przegrywa 1:3 z Radomiakiem i kończy swoją pucharową przygodę. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galerie zdjęć z meczu.

19:2620.10.2022

90'+5'

Żylski wywalczył rzut rożny dla Zawiszy

19:2320.10.2022

90'+2'

Michał Oczkowski ponownie popisuje się dwiema dobrymi interwencjami

19:2220.10.2022

90'

Sędzia dolicza 5 minut

19:2120.10.2022

90'

Michał Oczkowski broni strzały Sokoła i Nowakowskiego.

19:1820.10.2022

84'

Trzy zmiany w Zawiszy: zeszli Mielcarek, Rugowski i Koziara, których zastąpili Serwach, Falciano i Dahms

19:1620.10.2022

83'

Dwie zmiany w Radomiaku: za Mauridesa i Nascimento weszli Łukasik i Nowakowski

19:1120.10.2022

80'

Maurides wykorzystuje błąd obrońców Zawiszy i płaskim strzałem pokonuje Michała Oczkowskiego. Zawisza - Radomiak 1:3.

19:1020.10.2022

79'

Żółta kartka dla Jakubika za faul

19:0720.10.2022

76'

Kolejna zmiana w Radomiaku. Feliksa zastępuje Sokół

19:0120.10.2022

73'

Drugi karny dla Radomiaka. Po strzale Semedo piłka trafiła w rękę Urbańskiego, który dostał kartkę. Bydgoszczanie protestowali ale sędzia pozostał nieugięty i nie zmienił decyzji. Nascimento pewnie wykorzystał "11".

19:0020.10.2022

70'

Żółta kartka dla Paliwody za faul

18:5820.10.2022

66'

Dwie zmiany w Radomiaku: boisku opuścili Leadro i Matos, który zastapili Semedo i Palhares

18:5520.10.2022

64'

Zawisza wywalczył rzut rożny zakończony strzałem Rugowskiego, piłkę odbił Ojrzyński

18:5020.10.2022

59'

Kolejne "żółtko" tym razem dla Żylskiego

18:4920.10.2022

58'

Żółta kartka dla Rugowskiego

18:4620.10.2022

55'

Kapitalna interwencja Michała Oczkowskiego po strzale Leandro. Radomiak ma rzut rożny. Po rogu zakotłowało się pod bramką Zawiszy, ale ponownie pewnie Oczkowski.

18:4420.10.2022

53'

Pierwsza zmiana w Zawiszy: Żylski zastępuje Wędzelewskiego

18:3720.10.2022

47'

Kolejna groźna akcja zakończona strzałem Feliksa

18:3620.10.2022

46'

Drugą połowę rozpoczęli goście

18:1920.10.2022

Koniec pierwszej połowy

Jak na razie mamy niespodziewany remis. Miejscowi wykorzystali błąd gości, a stracili gola po rzucie karnym. Z relacją wracamy za około kwadrans

18:1720.10.2022

45'

Sędzia dolicza dwie minuty, a po chwili pokazuje żółtą kartkę Feliksowi

18:1220.10.2022

40'

Seria rogów dla gości.

44'

Goście nie przebierają w środkach. Po starciach z rywalami na bisko padli Okuniewicz i Paliwoda

18:0620.10.2022

35'

Żółta kartka dla Mielcarka za faul

18:0420.10.2022

33'

Po strzale Feliksa goście mają róg. Do główki doszedł Pawłowski, który pomylił się nieznacznie.

17:5920.10.2022

28'

Rzut karny dla Radomiaka po faulu Mateusza Oczkowskiego na Feliksie. Pewnym egzekutorem "11" był Nascimento. Zawisza - Radomiak 1:1

17:5320.10.2022

22'

Kolejna główka Feliksa. Tym razem w środek bramki. Michał Oczkowski pewnie łapie piłkę

17:5220.10.2022