Zobacz wideo i gole z meczu GKS Fabianki - MGKS Lubraniec
Wyniki 15. kolejki A klasy, grupa Włocławek
Sobota - 24 kwietnia
GKS Fabianki - MGKS Lubraniec 3:2 (1:2)
Bramki: Damian Uzarski 2 (22, 47), Mateusz Kłosowski (68) - Mirosław Pilarski (13), Łukasz Kmieć (43).
Mecz rozpoczął się o godzinie 16:00, we Włocławku - sędziował Kamil Płocki
Wiślanin Bobrowniki - Piast Bądkowo 3:5 (1:2)
Bramki: Piotr Charzewski (42), Daniel Wichrowski (72), Konrad Strużyna (79) - Patryk Dudkiewicz (31, 53), Jakub Chojnacki (37, 71), Alan Kruszka (90+3)
16:00, Skępe - Rafał Jankowski
Wicher Wielgie - Lech Dobre 5:0 (2:0)
Bramki: Michał Ziemiński 2 (7, 24), Przemysław Kosowski 2 (65, 78), Sebastian Paszyński (80)
16:00 - Filip Krzywicki
Start Stawki - Grot Kowalki 6:1 (3:1)
Bramki: Dominik Urbański 3 (1, 5, 74), Artur Smykowski 2 (20, 60), Michał Witkowski (55) - Karol Pawelec (10)
16:00 - Damian Ruczewski
Skompensis Skępe - Kujawiak Instalnova Kruszyn 0:6 (0:4)
Bramki: Paweł Orzelski 2 (6, 42), Mateusz Szejbach (19), Konrad Błaszczyk (44), Błażej Lewandowski (81), Witalij Mikhailenko (84)
16:00 Kruszyn - Jarosław Barczak
Niedziela - 25 kwietnia
Tęcza Topólka - Sadownik Waganiec 3:2 (1:1)
Bramki: Krzysztof Kosiński (3), Patryk Czarnecki (55), Marcin Ściślewski (87) - Adam Czajkowski (21), Robert Majewski (90+2)
15:00 - Marcin Koziorowicz
Kujawy Kozy - Unia Choceń 2:4 (1:1)
Bramki: Mateusz Krzyżański (30), Krzysztof Kasiorek (55) - Michał Dziedzic-Kamiński 2 (38, 53), Krzysztof Sroka (47), Piotr Olach (90+1)
11:00, Piotrków Kujawski - Cezary Ciesielski
Orzeł Służewo - Victoria Smólnik 1:1
15:30 - Tomasz Strzelecki
Skrwa Skrwilno - Wzgórze Raciążek 6:1 (3:1)
Bramki: Michał Budka 3 (9, 20, 74), Hubert Maciągowski (35), Hubert Celebucki (85), Bartosz Detmer (89) - Bartosz Kozłowski (38)
13:00 Rypin - Michał Słupecki
1. Piast Bądkowo 15 38 60-25
2. Kujawiak Kruszyn 15 38 54-21
3. GKS Fabianki 15 32 52-31
4. Grot Kowalki 15 31 53-34
5. Start Stawki 15 29 58-22
6. Sadownik Waganiec 15 29 54-25
7. Lech Dobre 15 23 25-35
8. Wiślanin Bobrowniki 15 20 50-36
9. Tęcza Topólka 15 20 45-34
10. Orzeł Służewo 15 19 35-38
11. Skrwa Skrwilno 15 19 33-49
12. Wicher Wielgie 15 17 44-59
13. Unia Choceń 15 15 29-50
14. Kujawy Kozy 15 15 33-34
15. MGKS Lubraniec 15 13 22-48
16. Victoria Smólnik 15 12 29-55
17. Wzgórze Raciążek 15 10 26-56
18. Skompensis Skępe 15 7 23-73
Po rozegraniu I rundy nastąpi podział na grupy awansową (miejsca 1-9) i spadkową (miejsca 10-18). Drużyny w grupach awansowej i spadkowe j rozegrają ze sobą po jednym meczu.
Drużyna, która w grupie awansowej zajmie pierwsze miejsce uzyska awans do 5. ligi kujawsko-pomorskiej (gr. 2), a drużyna, która zajmie drugie miejsce rozegra baraż z drugą drużyną grupy II podokręgu Bydgoszcz.
Z grupy spadkowej spadać będzie tyle drużyn, aby w sezonie 2021/2022 A klasa liczyła 14 drużyn.
Wojciech Łobodziński, trener Arki Gdynia: Karny był ewidentny
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?