Gollob siódmy w plebiscycie "Przeglądu Sportowego"

Marta Czarnecka
W sobotę odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu wieńcząca plebiscyt "Przeglądu Sportowego" i Telewizji Polskiej.

Pierwsze miejsce na podium tegorocznych zmagań zajął Robert Kubica - polski kierowca w wyścigach Grand Prix Formuły 1. Sportowiec wyprzedził mistrzów olimpijskich Leszka Blanika i Tomasza Majewskiego.

Siódma pozycja w rankingu dziesięciu najlepszych sportowców roku przypadła Tomaszowi Gollobowi. Żużlowiec, który w zeszłym roku wywalczył brązowy medal mistrzostw świata, zapowiedział, że jeszcze nie raz pokaże na co go stać. Przypomnijmy, że w 1999 roku to właśnie Tomasz Gollob zdobył tytuł Sportowca Roku.

10 Najlepszych Sportowców Polski 2008 roku w 74. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego":