Gościnne Kozienice dla młodych juniorów

Andrzej Ofczyński
W dniach 20-22.05.2011r w Kozienicach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 23 w Lekkiej Atletyce. W zawodach brało udział troje reprezentantów bydgoskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Triumf Start Bydgoszcz”.

Michalina Kluszczyńska, w grupie kobiet z niepełnosprawnością ruchową, wygrała biegi na 100 m i 200 m, powtarzając osiągnięcie z zeszłego roku. Piotr Radosz, wśród mężczyzn z niepełnosprawnością ruchową, zdobył złoto w biegu na 400 m, natomiast w biegu na 100 m i 200 m wywalczył trzecią pozycję. Również bardzo dobrze spisała się Chełmicka Katarzyna, która w biegu na 400 m zdobyła złoto, a w biegu na 200 m wywalczyła srebro. Zawodników do Mistrzostw przygotowywał Jan Remplewicz.