Iran - Polska: 29.06.2014 ONLINE, o której transmisja - Liga Światowa

MM Bydgoszcz
freeimages.com
W niedzielę 29 czerwca drugi mecz Polska - Iran. Jak Polsce idzie gra z Iranem? Piątkowy mecz zaczął się od wygranego seta, a kolejne były bardzo słabe w wykonaniu Polaków, którzy wówczas przegrali. Jak będzie dziś w starciu Iran - Polska?

Trwają rozgrywki fazy grupowej Ligi Światowej. Polska w grupie A rywalizuje z Brazylią, Iranem i Włochami. Do tej pory z Brazylijczykami nasi siatkarze 2 razy wygrali i dwukrotnie przegrali. Tak samo rozłożyły się zwycięstwa i porażki w starciach z kadrą Włoch. Z Iranem w tym sezonie LŚ spotykamy się po raz pierwszy.Poprzedni weekend był zmienny w grze naszych siatkarzy. Najpierw w piątek wygrali z Brazylią, a już w niedzielę w w Bydgoszczy ulegli temu samemu rywalowi.

Iran - Polska: 29.06.2014 gdzie obejrzeć mecz?

Polsat

ipla.tv

Iran - Polska: wynik meczu z 27.06.2014 - 3:1

I seta w meczu 27 czerwca Polska wygrywa po zaciętej walce 25:23.

II set niczym właściwie w grze polskiej reprezentacji nie przypomina I części meczu. Nie radzimy sobie z przeciwnikiem. Przegrywamy II partię meczu Iran - Polska 25:16.

III set wygląda w wykonaniu polskich siatkarzy jeszcze gorzej. Nie wychodzi nam żaden fragment gry; źle odbieramy, nie możemy przebić się przez mur Irańczyków. Wynik tej części spotkania: 25:11.

IV set był ostatnim. Iran wygrywa z Polską 25:19. To zdecydowanie nie był dobry dzień dla naszych siatkarzy.

Drugie spotkanie w niedzielę 28 czerwca o 18:30.