Jest apetyt na Finał Pucharu Polski!

KKP MAX-Spint Bydgoszcz w meczu 1/8 Finału Pucharu Polski ...
KKP MAX-Spint Bydgoszcz w meczu 1/8 Finału Pucharu Polski ... nadesłane
KKP MAX-Spint Bydgoszcz w meczu 1/8 Finału Pucharu Polski nieoczekiwanie wyeliminował ubiegłorocznego finalistę tych rozgrywek - Pogoń Women Szczecin. W środowym meczu, rozegranym na stadionie Chemika Bydgoszcz, gospodynie wygrały 4:0!

Pierwszy gol w spotkaniu padł w 25. minucie kiedy to kapitan bydgoskiego zespołu Natalia Sieradzka pokonała bramkarkę Pogoni. W 39. minucie było już 2:0 za sprawą trafienia Natalii Makowskiej. Gdy wydawało się że wynik spotkania zakończy się dwubramkową przewagą bydgoszczanek wynik na trzy minuty przed końcem podstawowego czasu gry podwyższyła jeszcze Ilona Raczkowska. W doliczonym czasie gry czwarty cios Pogoni Women Szczecin zadała ponownie Makowska uderzając sprzed pola karnego.

W 1/4 Pucharu Polski nasze piłkarki zmierzą się z ekipą Górnika Łęczna. Mecz ten zaplanowano na kwiecień 2012.