(jp)
Słodki rewanż za porażkę w Gdańsku. KH Energa Toruń gładko rozprawiła się z Automatyką Gdańsk 4:0 (0:0, 0:2, 0:2).

Jak na derby przystało zaczęło się od trzęsienia zmieni. Po 10 minutach gry na lodzie wybuchła awantura z udziałem przynajmniej dziesięciu zawodników z obu stron. Potem też było ciekawie. Kibice oglądali żywy mecz z wieloma sytuacjami i paradami obu bramkarzy, z których lepszy okazał się Peter Spesny.

Bramkarz Automatyki musiał skapitulować, gdy strzelali Siemion Garszin, Jarosław Dołęga, Michał Kalinowski i Dmytro Demjaniuk.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z LODU I TRYBUN >>>

Flesz - 12 listopad dniem wolnym od pracy. Kto pracuje?
Słodki rewanż za porażkę w Gdańsku. KH Energa Toruń gładko rozprawiła się z Automatyką Gdańsk 4:0 (0:0, 0:2, 0:2). Jak na derby przystało zaczęło się od trzęsienia zmieni. Po 10 minutach gry na lodzie wybuchła awantura z udziałem przynajmniej dziesięciu zawodników z obu stron. Potem też było ciekawie. Kibice oglądali żywy mecz z wieloma sytuacjami i paradami obu bramkarzy, z których lepszy okazał się Peter Spesny. Bramkarz Automatyki musiał skapitulować, gdy strzelali Siemion Garszin, Jarosław Dołęga, Michał Kalinowski i Dmytro Demjaniuk. ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z LODU I TRYBUN >>> Flesz - 12 listopad dniem wolnym od pracy. Kto pracuje? Grzegorz Olkowski
Słodki rewanż za porażkę w Gdańsku. KH Energa Toruń gładko rozprawiła się z Automatyką Gdańsk. Peter Spesny znowu nie do pokonania między słupkami.