KKP Bydgoszcz lepszy w pojedynku beniaminków

hopkins
Drugie zwycięstwo na boiskach Ekstraligi kobiet odniosły piłkarki KKP MAX-Spirnt Bydgoszcz. W meczu beniaminków pokonały Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:0.

Spotkanie dwóch ekip, które w ubiegłym sezonie wygrały północą i południową I ligę piłki nożnej kobiet zaobfitowało w tylko jedną bramkę, ale za to jak nie zwykłą dla ekipy bydgoszczanek. W 75. minucie meczu Magdalena Siekierska zagrała piłkę do wychodzącej sam na sam z bramkarką gości Natalią Makowską, a ta zakończyła akcję celnym strzałem.

Bydgoszczanki zwycięstwo nad ekipą z Tomaszowa Mazowieckiego okupiły poważną kontuzją Karoliny Pancek która w 45. minucie musiała opuścić boisko.

W następnym spotkaniu podopieczne trenera Sławomira Malickiego na wyjeździe zmierzą się z Mistrzem Polski, Unią Racibórz. Na własnym boisku zespół KKP zobaczymy dopiero 24 września kiedy to o godzinie 12 zmierzy się z 1. FC AZS AWF Katowice.

KKP MAX-Sprint Bydgoszcz – MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 1:0 (0:0)
Natalia Makowska (75)

KKP Bydgoszcz: Daria Palińska – Anna Pawłowska (83 Natalia rbuz), Agnieszka Pencherkiewicz, Joanna Daleszczyk, Marta Wiśniewska, Natalia Makowska (90 Sylwia Chyżewska), Gabriela Sass, Natalia Sieradzka, Karolina Pancek (45 Dorota Krychowiak), Agata Kutnik (56 Ewelina Balcewicz), Magdalena Siekierska.

Rezerwowe które nie grały: Anna Rybacka.

Dołącz do MMBydgoszcz.pli napisz artykuł! Poinformuj nas, co się dzieje w mieście. Pochwal się swoimi zdjęciami, komentuj wpisy i załóż własnego bloga!