Kolejne medale w pływaniu dla chełmskiej policjantki

KR
Kolejne medale w pływaniu dla chełmskiej policjantki KWP Lublin
Chełmska policjantka zdobyła kolejne medale w pływaniu. Stanęła na podium podczas zawodów w pływaniu zimowym rozegranych na rzece Brda w Bydgoszczy i na Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych w Szczytnie. Zawodniczka pokonywała dystanse od 100 do 450 metrów. Zdobyła 1, 2 i 3 miejsca.

Dla mł. asp. Iwony Panas listopad był pasmem sportowych sukcesów w pływaniu.. Dwa medale wywalczyła w pływaniu zimowym na rzece w Bydgoszczy oraz dwa w Otwartych Mistrzostwach Służb Mundurowych w Pływaniu zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie.

Wcześniej policjantka zdobyła już 5 medali w pucharze świata w pływaniu zimowym na Łotwie