Maksymilian Pawełczak, żużlowiec BTŻ Bydgoszcz, na podium na zawodach w Pilźnie w Czechach [zdjęcia]

Krzysztof Wypijewski
W Pilźnie rozegrano zawody w klasie 125 centymetrów sześciennych. W turnieju wzięło udział 10 młodych żużlowców z Czech (6), Polski (3) i Niemiec.

Z kompletem punktów (12) wygrał Vojtech Sachl, drugi był Adam Bednar (9).

O miejscu na najniższym stopniu podium przesądził wyścig dodatkowy, w którym wzięło udział czterech zawodników z 7 punktami. Wygrał Maksymilian Pawełczak z BTŻ Bydgoszcz przed Antonim Kawczyńskim (Gdańsk), Mikołajem Duchińskim (Toruń) i Stepanem Sevcikiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z CZECH >>>>>>
W Pilźnie rozegrano zawody w klasie 125 centymetrów sześciennych. W turnieju wzięło udział 10 młodych żużlowców z Czech (6), Polski (3) i Niemiec. Z kompletem punktów (12) wygrał Vojtech Sachl, drugi był Adam Bednar (9). O miejscu na najniższym stopniu podium przesądził wyścig dodatkowy, w którym wzięło udział czterech zawodników z 7 punktami. Wygrał Maksymilian Pawełczak z BTŻ Bydgoszcz przed Antonim Kawczyńskim (Gdańsk), Mikołajem Duchińskim (Toruń) i Stepanem Sevcikiem. ZOBACZ ZDJĘCIA Z CZECH >>>>>>
W Pilźnie rozegrano zawody w klasie 125 centymetrów sześciennych. W turnieju wzięło udział 10 młodych żużlowców z Czech (6), Polski (3) i Niemiec. Z kompletem punktów (12) wygrał Vojtech Sachl, drugi był Adam Bednar (9). Na najniższym stopniu podium stanął Maksymilian Pawełczak z BTŻ Bydgoszcz.