Mecz o 3 miejsce: Holandia - Brazylia, 12.07.2014 [kto wygrał, jaki wynik, kto strzelał]

MM Bydgoszcz
W meczu o trzecie miejsce w mundialu 2014 zmierzą się dwie ...
W meczu o trzecie miejsce w mundialu 2014 zmierzą się dwie ... freeimages.com
W meczu o trzecie miejsce w mundialu 2014 zmierzą się dwie drużyny, które przegrały w półfinałach - Brazylia i Holandia.

Mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2014 odbył się 12 lipca 2014 na Estádio Nacional w Brazylii. Mecz o 3. miejsce Mundial 2014 rozegrały dwie drużyny, które przegrały mecze półfinałowe. Przegrany meczu z Niemcami, czyli Brazylia oraz ta drużyna, która poniosła porażkę w drugim półfinale: Holandia (przegrana z Argentyną).

Brazylijskim kibicom nie dane było się cieszyć, natomiast fani oddani reprezentacji Oranje są dumni ze swojej drużyny. Pomarańczowi pokonali gospodarzy 3:0. Pierwszą bramkę Holendrzy zdobyli już w trzeciej minucie meczu, kiedy to został podyktowany rzut karny. Van Persie nie dał szans Julio Cesarowi. Czternaście minut później błąd popełnił Luiza, który kosztował Brazylijczyków utratę kolejnego gola. Strzelał Blind.
W drugiej połowie Holendrzy pokusili się o ostatnią bramkę podczas swoich występów w mundialu 2014. Wijnaldum dołożył trzeciego gola i pomarańczowi żegnają się z rozgrywkami jako brązowi medaliści.

Holandia - Brazylia 3:0