Memoriał imienia Edwarda Pelki to zawody o randze Pucharu Polski, w których pojawiają się nie tylko zawodnicy z całego kraju. Jest to Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny Krzysztofa Dobrzyniewicza. W tym roku była to już dziewiętnasta edycja zawodów.
Wyniki:
Kategoria dziewczęta/chłopcy klasy 1-3:
1. Milena Tokarska/Oskar Nowak (oboje MGLKS Błękitni Paula-Trans Koziegłowy)
2. Wojciech Pondo (UKS Toszecka Grupa Kolarska)
3. Dawid Bytomski (UKS Toszecka Grupa Kolarska)
Kategoria dziewczęta/chłopcy klasy 4-6:
1. Łukasz Ciecior (LKS Ziemia Opolska)/Julia Makles (Częstochowa)
2. Szymon Magierski (LKK LUKS Sławno)
3. Patryk Magierski (LKK LUKS Sławno)
Kategoria "Żak":
1. Jan Łuków (UKS Toszecka Grupa Kolarska)
2. Krzysztof Antonowicz (LUKS Bizon Bieganów)
3. Kajetan Wąsowicz (UNIPOL Częstochowa)
Kategoria "Młodzik":
1. Jakub Musialik (MGLKS Błękitni Paula-Trans Koziegłowy)
2. Aleksander Suszko (MLKS Baszta Bytów)
3. Michał Śliwiński (GOODMAN Sokół Zator)
Kategoria "Juniorka młodsza":
1. Marta Jaskulska (LKK Warmia Biskupiec)
2. Aleksandra Trzebińska (UKS Koźminianka Koźminiec)
3. Brygida Piersiak (KLKS Azalia Brzóza Królewska)
Kategoria "Junior młodszy":
1. Maciej Borkowski (MGLKS Olimpijczyk Szczekociny)
2. Vladimir Miksanik (ACK Stara Ves Nad Ondrejnici)
3. Hubert Drobek (Fundacja Rozwoju Kolarstwa K. Kuźniak)
Kategoria "Junior":
1. Tomasz Rzeszutek (MLKS Baszta Bytów)
2. Paweł Kostrubski (LKK Warmia Biskupiec)
3. Jakub Ruman (Puskiniak)
Kategoria "Juniorka":
1. Patrycja Lorkowska (GKS Cartusia Kartuzy)
2. Klaudia Bielawska (UKS Koźminianka Koźminiec)
3. Patrycja Kowalczuk (GK Gliwice Bike Atelier)
Kategoria "Elita kobiet":
1. Olga Wasiuk (MGLKS Błękitni Paula-Trans Koziegłowy)
2. Marta Turboś (LKK LUKS Sławno)
3. Rita Malinkiewicz (GOODMAN Sokół Zator)
Kategoria "Elita mężczyzn":
1. Marek Konwa (64-sto Leszno MTB Team)
2. Marceli Bogusławski (MTB Silesia Rybnik)
3. Patryk Kostecki (DOMIN Sport)
Kategoria "Masters I":
1. Maksymilian Bieniasz (KCP Elzat Bieniasz Bike Team)
2. Bartłomiej Gierczak (LKS LUKS Sławno)
3. Paweł Wiendlocha (MTB Team RMF FM)
Kategoria "Masters II":
1. Grzegorz Tomasiak (Mayday Team Lublin)
2. Sławomir Frejowski (MGLKS Olimpijczyk Szczekociny)
3. Mirosław Bieniasz (KCP Elzat Bieniasz Bike Team)
Kategoria "Masters III":
1. Sławomir Frejowski (MGLKS Olimpijczyk Szczekociny)
2. Waldemar Banasiński (Browar Fortuna)
3. Wojciech Bartolewski (Scout Częstochowa)
Pełne wyniki zawodów na stronie Polskiego Związku Kolarskiego.
Świątek w finale turnieju w Rzymie!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?