Mundial 2014 FINAŁ WYNIK Niemcy - Argentyna [kto wygrał]

MM Bydgoszcz
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii dobiegają ...
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii dobiegają ... freeimages.com
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 w Brazylii dobiegają końca. Nie oznacza to, że na sam finał zabraknie emocji. W niedzielę mecz Niemcy - Argentyna. Jak zakończyła się pierwsza połowa?

Pierwsza połowa spotkania w finale Niemcy - Argentyna było kilka bardzo dobrych sytuacji, strzałów ze spalonego, ale ostatecznie ta partia meczu zakończyła się wynikiem 0:0. Również w drugiej połowie nikt nie zdobył bramki, która przesądziłaby o zwycięstwie. Dopiero w doliczonym czasie gry bohaterem Niemców został Goetze, który trafił do bramki po dośrodkowaniu Andre Schurrle. Messi próbował doprowadzić do wyrównania, jednak nie zdołał już pokonać Neuera. Niemcy czwarty raz mistrzem świata w piłce nożnej!

W półfinałach odpadł boleśnie zwyciężony gospodarz mundialu. Mecz Brazylia - Niemcy zakończył się wynikiem 1:7. Na twarzach kibiców Canarinios rysował się ból, płynęły łzy, krzyczała rozpacz. Jak mawiają kibice - piłka nożna w Brazylii nie jest sportem - w tym kraju to religia.

Po tym, jak we wtorek padł grad bramek i już po 30 minutach było 5:0 dla europejskiej kadry - środowe spotkanie wydawało się nudne. Widzowie zastanawiali się nawet czy nikt nie chce grać z Niemcami. Ostatecznie do finału awansowała Argentyna pokonując Holandię w rzutach karnych 4:2.

Mundial 2014 FINAŁ: Niemcy - Argentyna: gdzie relacja ONLINE?