Nagrody finansowe zarządu województwa kujawsko-pomorskiego dla zawodników, trenerów i działaczy [lista nazwisk, zdjęcia]

Marcin GołembiewskiZaktualizowano 
Blisko 400 sportowców oraz ich opiekunów z regionu zostało wyróżnionych tegorocznymi nagrodami finansowymi zarządu województwa za sukcesy na ubiegłorocznych zawodach. Uroczyste wręczenie odbyło się 11 lutego w Hotelu Filmar w Toruniu. Zobaczcie listę nagrodzonych i zdjęcia.

- Nasze nagrody to wyrazy uznania za sukcesy zawodników z Kujawsko-Pomorskiego na krajowych i międzynarodowych arenach, a także zachęta do dalszej pracy i rozwijania sportowych karier. To ogromna satysfakcja, że na Kujawach i Pomorzu mamy tak wielu utalentowanych sportowców – mówi marszałek Piotr Całbecki.

W tym roku nagrody samorządu województwa otrzymało 265 sportowców. To medaliści Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, oraz zdobywcy najwyższego stopnia podium w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski Juniorów oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zarząd województwa przyznał także nagrody 100 trenerom naszych sportowców oraz 32 osobom wyróżniającym się w działalności sportowej.

Na nagrody dla zawodników, trenerów i działaczy samorząd województwa przeznaczył łącznie 333 tysiące złotych. Ich wysokość zależała od liczby zdobytych medali oraz rangi imprezy sportowej i wyniosła od 400 złotych (złoty medal w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży) do 4,5 tysiąca złotych. Najwyższą nagrodę otrzymały wioślarki Katarzyna Zillmann oraz Marta Wieliczko za zdobycie złotych medali na Mistrzostwach Europy w Glasgow oraz Mistrzostwach Świata w Płowdiw. Wysokość nagród dla trenerów to od 300 złotych do 3,4 tysiąca złotych, a dla osób wyróżniających się w działalności sportowej – od 500 złotych do tysiąca złotych. Nagrodę w wysokości 3 tysięcy złotych otrzymała kończąca karierę, najbardziej utytułowana polska wioślarka Magdalena Fularczyk-Kozłowska.

Sukcesy sportowców z Kujawsko-Pomorskiego w 2018 roku:
medale mistrzostw świata (juniorzy i seniorzy): 27 złotych, 19 srebrnych, 12 brązowych,
medale mistrzostw Europy (juniorzy i seniorzy): 22 złote, 20 srebrnych, 41 brązowych,
złote medale mistrzostw Polski – 208,
złote medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – 92.

W Systemie Sportu Młodzieżowego Kujawsko-Pomorskie uplasowało się ponownie na 7 pozycji w kraju. Wśród 100 najlepszych polskich klubów znalazło się 9 zrzeszeń sportowych z regionu. Na 17 miejscu jest ALKS Stal Grudziądz, na 23 sekcja strzelecka bydgoskiej Zawiszy, na 27 lekkoatleci Zawiszy, na 32 RTW Bydgostia Bydgoszcz, na 37 kajakarze Zawiszy, a na 47 UKS Copernicus Toruń. W klasyfikacji gmin na 7 miejscu uplasowała się Bydgoszcz, Toruń zajął 13 miejsce, Grudziądz znalazł się na 26 pozycji, Włocławek na 41, a Chełmża zajęła 92 miejsce.

W uroczystości wręczenia nagród sportowcom uczestniczyli marszałek Piotr Całbecki, przewodniczący sejmiku Ryszard Bober, członek zarządu województwa Aneta Jędrzejewska oraz radny województwa Robert Malinowski.

Lista nagrodzonych

Zawodnicy (indywidualne starty)

1. Szczukowska Izabela MLKS Tucholanka
2. Gierszewski Marek MLKS Tucholanka
3. Michałowska Gabriela Międzyszkolny Toruński Glub Pływacki "Delfin"
4. Wiatrowicz Jakub Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
5. Naskręt Agata Międzyszkolny Klub Sportowy "Astoria" Bydgoszcz
6. Lewandowska Jolanta WBKSNiS "Pionek" Włocławek
7. Rogacka Jadwiga WBKSNiS "Pionek" Włocławek
8. Górska Julia Klub Sportow-Turystyczny Włókniarz Chełmża
9. Jarosz Natalia Klub Sportow-Turystyczny Włókniarz Chełmża
10. Grabowski Bartosz Klub Sportow-Turystyczny Włókniarz Chełmża
11. Iaremchuk Vladyslav CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
12. Le-Khac Tomasz CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
13. Kuzdra Christian CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
14. Fórmaniak Ziemowit CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
15. Śniedziewski Mateusz CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
16. Szczepańska Zuzanna Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplana Inowrocław
17. Wiśniewski Dawid Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplana Inowrocław
18. Kościecha Jakub Toruńskie Stowarzyszenie Żużlowe
19. Katarzyński Patryk Toruńskie Stowarzyszenie Żużlowe
20. Gacka Kinga Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz
21. Piątek Michał CWZS Zawisza Klub Strzelectwo Bydgoszcz
22. Kwieciński Wiktor CWZS Zawisza Klub Strzelectwo Bydgoszcz
23. Kulwicka Danuta Towarzystwo Sportowe Toruński Klub Darta
24. Pasinski Wojciech Towarzystwo Sportow
41. Kalitta Victoria CWZS Zawisza-LA
42. Trzcińska Wiktoria CWZS Zawisza-LA
43. Lewandowski Marcin CWZS Zawisza-LA
44. Paradowska Kinga Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Piętnastka"
45. Wołk Wiktoria Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
46. Kłos Kacper Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
47. Korneliuk Przemysław Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
48. Marach Monika Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
49. Wiatrowicz Marcin Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
50. Trambowicz Zuzanna Międzyszkolny Klub Sportowy Bydgoszcz
51. Kulczycki Samuel Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego "Olimpia Unia" Grudziądz
52. Kubik Maciej Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego "Olimpia Unia" Grudziądz
53. Majewski Szymon Lipnowski Klub Kyokushin Karate
54. Gabrychowicz Katarzyna Lipnowski Klub Kyokushin Karate
55. Średziński Miłosz Ludowy Klub Sportowy "Horyzont" Mełno
56. Osuch Igor Ludowy Klub Sportowy "Horyzont" Mełno
57. Popławski Kacper Uczniowski Klub Sportowy A&W Team Obrowo
58. Jeneralski Juliusz Uczniowski Klub Sportowy A&W Team Obrowo
59. Mackiewicz Natalia Uczniowski Klub Sportowy A&W Team Obrowo
60. Błotnicki Michał Uczniowski Klub Sportowy A&W Team Obrowo
61. Błotnicki Grzegorz Uczniowski Klub Sportowy A&W Team Obrowo
62. Rempalski Kacper Toruński Klub Sportowy Olimpijczyk
63. Baumgart-Witan Iga Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz
64. Ampulska Karolina Klub Sportowy "Wda" Świecie
65. Słomiński Jakub Klub Sportowy "Wda" Świecie
66. Majcherczyk Wojciech Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
67. Dyrdul Miłosz Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
68. Grobelny Gracjan Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
69. Nowak Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
70. Majcherczyk Kinga Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
71. Sobota Kevin Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
72. Dziedzic Nina Elżbieta Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
73. Wojda Lena Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
74. Burenkow Zofia Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
75. Maciak Radosław Kamil Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
76. Wesołowska Wiktoria Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
77. Hanelt Kasandra Klub Uczelniany AZS UKW Bydgoszcz
78. Załęczny Krzysztof Toruński Klub Sportowy Judo
79. Wierzbowska Sylwia Toruńska Akademia Sportów Walki
80. Majsterek Marcin Aeroklub Pomorski Toruń
81. Marszałek Maciej Aeroklub Pomorski Toruń
82. Szymańczak Dariusz Stanisław Aeroklub Pomorski Toruń
83. Śliwicka Alicja Uczniowski Klub Sportowy OPP Toruń
84. Janeczek Stanisław MUKS Piętnastka Bydgoszcz
85. Matuszewski Krzysztof MUKS Piętnastka Bydgoszcz
86. Olszewski Jakub MUKS Piętnastka Bydgoszcz
87. Miniszewski Sebastian MUKS Piętnastka Bydgoszcz
88. Pastuszek Kamila TKK Pacific Toruń
89. Lorkowska Patrycja TKK Pacific Toruń
90. Wawrzyniak Karol TKK Pacific Toruń
91. Łączkowski Cezary TKK Pacific Toruń
92. Pastuszek Paulina TKK Pacific Toruń
93. Obiala Jakub Klub Karate Tradycyjnego Kumade Toruń
94. Kotowski Tomasz Energa KTS Toruń
95. Węderlich Damian Energa KTS Toruń
96. Jurkiewicz Dominika Anna Stowarzyszenie Grupa Falco 2 Toruń
97. Balcerzewski Jarosław Stowarzyszenie Grupa Falco 2 Toruń
98. Kłoss Magdalena Stowarzyszenie Grupa Falco 2 Toruń
99. Walkowiak Daniel Stowarzyszenie Grupa Falco 2 Toruń
100. Perkowski Michał Stowarzyszenie Grupa Falco 2 Toruń
101. Kazimierska Klaudia Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra Włocławek
102. Klonowski Adrian Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra Włocławek
103. Kłos Adrian Wodne Towarzystwo Sportowe Astoria Bydgoszcz
104. Banaszewski Patryk Miejski Klub Sportowy Start Grudziądz
105. Szuba Hubert Centrum Rehabilitacji im.ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz
106. Walasiewicz Wiktor Centrum Rehabilitacji im.ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz
107. Szram Monika Centrum Rehabilitacji im.ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz
108. Jasińska Natalia Centrum Rehabilitacji im.ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz
109. Maliszewska Klaudia Centrum Rehabilitacji im.ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz
110. Zawieruszyński Damian Bydgoskie Stowarzyszenie Boksu "Astoria"
111. Olejnik Hubert CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz
112. Seweryn Bartłomiej CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz
113. Miliwek Oskar CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz
114. Frieske Piotr CWZS Zawisza Klub Strzelecki Bydgoszcz
115. Karpus Michał Uczniowski Klub Sportowy Rotmistrz Grudziądz
116. Burchardt Remigiusz Toruńskie Stowarzyszenie Żużlowe
117. Cielińska Marta Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
118. Wilkowski Mikołaj Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
119. Przywecka Puziak Paulina Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
120. Pauliński Tomasz Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
121. Majczyk Julia Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
122. Tomasik Piotr Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
123. Bełc Anna Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
124. Ligarzewski Kacper Związek Piłki Ręcznej w Polsce
125. Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek
126. Tomczak Wiktoria MKS Olimpijczyk Włocławek

Zawodnicy (drużynowo)

1. Cegielski Paweł Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Mustang" Żołędowo
2. Stefański Maciej Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Mustang" Żołędowo
3. Urban Karolina ALKS Stal Grudziądz
4. Deręgowski Przemysław ALKS Stal Grudziądz
5. Włodarczyk Julia ALKS Stal Grudziądz
6. Wiklińska Iga ALKS Stal Grudziądz
7. Kulczyk Sylwia ALKS Stal Grudziądz
8. Welens Szymon ALKS Stal Grudziądz
9. Milda Wiktoria ALKS Stal Grudziądz
10. Lewandowski Radosław ALKS Stal Grudziądz
11. Jagła Monika Klub Sportowy Pałac Bydgoszcz
12. Płotka Jarosław Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
13. Baszyńska Magdalena Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
14. Gałek Ewa Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
15. Dittmann Joanna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
16. Chabel Monika Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
17. Gałek Izabela Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
18. Żuchowski Filip Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
19. Dziewieczyński Piotr Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
20. Wiśniewski Wojciech Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
21. Wachowicz Dawid Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
22. Paduch Paweł Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
23. Krzewiński Radosław Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
24. Wionczek Szymon Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
25. Rak Patryk Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
26. Frąckowiak Jakub Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
27. Szyperska Martyna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
28. Sas Wiktoria Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
29. Chojnicka Patrycja Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
30. Bentlejewska Agata Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
31. Nalewajk Maria Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
32. Szopińska Wiktoria Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
33. Skopowska Kornelia Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
34. Ciarka Aleksandra Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
35. Polasik Paulina Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
36. Sas Martyna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
37. Wojtkowiak Patrycja Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
38. Misiołek Wiktoria Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
39. Witulski Piotr Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
40. Frącz-Zakrzewski Dawid Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
41. Wierzbowska Maria Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
42. Michalski Mateusz Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
43. Ind Max Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
44. Dryll Dominik Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
45. Wiśniewski Kuba Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
46. Ciabach Filip Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
47. Bujanowski Gracjan Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
48. Jabłoński Grzegorz Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
49. Michalski Kacper Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
50. Kononowicz Zuzanna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
51. Michniacka Marcelina Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
52. Zbielska Emilia Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
53. Madaj Zuzanna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
54. Wojciechowska Martyna Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
55. Gromowski Radosław Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
56. Zieliński Wiktor Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
57. Barański Fabian Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie
58. Paszkowska Adrianna Akademicki Związek Sportowy UMK
59. Skurzyński Tomasz Akademicki Związek Sportowy UMK
60. Raczyńska Zuzanna Akademicki Związek Sportowy UMK
61. Konarska Julia Akademicki Związek Sportowy UMK
62. Weiwer Julia Akademicki Związek Sportowy UMK
63. Woźniak Adam UKS Copernicus Toruń
64. Sawicki Mateusz UKS Copernicus Toruń
65. Frątczak Radosław UKS Copernicus Toruń
66. Rutkowski Bartosz UKS Copernicus Toruń
67. Bykowska Dominika ALKS Stal Grudziądz
68. Kubacki Sebastian ALKS Stal Grudziądz
69. Taczyński Kamil ALKS Stal Grudziądz
70. Albanowski Kajetan ALKS Stal Grudziądz
71. Gąsiorowski Mariusz ALKS Stal Grudziądz
72. Rudyk Bartosz ALKS Stal Grudziądz
73. Pizoń Karolina ALKS Stal Grudziądz
74. Lewandowski Michał UKS Copernicus Toruń
75. Urbański Wojciech UKS Copernicus Toruń
76. Biernacki Filip UKS Copernicus Toruń
77. Gałka Michał UKS Copernicus Toruń
78. Walkowiak Kacper UKS Copernicus Toruń
79. Rochna Daniel UKS Copernicus Toruń
80. Kasprzyk Paweł UKS Copernicus Toruń
81. Modrzyński Bartosz Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie
82. Ziółkowski Damian UKS Feniks Sprawni-Razem Włocławek
83. Szubski Jacek UKS Feniks Sprawni-Razem Włocławek
84. Kulpa Łukasz UKS Feniks Sprawni-Razem Włocławek
85. Nowakowski Kamil UKS Feniks Sprawni-Razem Włocławek
86. Ochmański Łukasz UKS Feniks Sprawni-Razem Włocławek
87. Nowakowski Patryk UKS Feniks Sprawni-Razem Włocławek
88. Zillmann Katarzyna AZS UMK Toruń
89. Trześniewski Michał AZS UMK Toruń
90. Streich Oskar AZS UMK Toruń
91. Przekopski Patryk AZS UMK Toruń
92. Pawlikowski Szymon AZS UMK Toruń
93. Ostowska Klaudia AZS UMK Toruń
94. Leszczyński Filip AZS UMK Toruń
95. Leszczyński Bartosz AZS UMK Toruń
96. Krause Karol Marcin AZS UMK Toruń
97. Komakowski Bartosz AZS UMK Toruń
98. Kempa Szymon AZS UMK Toruń
99. Grzella Paulina Bydgoski Klub Wioślarek
100. Kocikowska Joanna Bydgoski Klub Wioślarek
101. Trojański Szymon Nakielskie Towarzystwo Sportowe Trójka
102. Czerwiński Jakub Nakielskie Towarzystwo Sportowe Trójka
103. Bembenek Eryk Ludowy Klub sportowy Rogowo
104. Królak Mateusz Ludowy Klub sportowy Rogowo
105. Kasprzyk Wojciech Ludowy Klub sportowy Rogowo
106. Mądry Mateusz Ludowy Klub sportowy Rogowo
107. Lange Michał Ludowy Klub sportowy Rogowo
108. Zastawny Andrzej Ludowy Klub sportowy Rogowo
109. Kubiak Przemysław Ludowy Klub sportowy Rogowo
110. Koperski Maksymilian Ludowy Klub sportowy Rogowo
111. Szelągowski Artur Ludowy Klub sportowy Rogowo
112. Berka Mateusz Ludowy Klub sportowy Rogowo
113. Kania Wiktor Ludowy Klub sportowy Rogowo
114. Głowacki Mikołaj Ludowy Klub sportowy Rogowo
115. Jasnowski Szymon Ludowy Klub sportowy Rogowo
116. Bembenek Tomasz Ludowy Klub sportowy Rogowo
117. Pilaczyński Szymon Ludowy Klub sportowy Rogowo
118. Kozakowski Tomasz Ludowy Klub sportowy Rogowo
119. Karpiński Łukasz Ludowy Klub sportowy Rogowo
120. Wieliczko Marta Klub Wioślarski Wisła Grudziądz
121. Włodarczyk Dominika CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
122. Kwasigroch Weronika CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
123. Czereszko Piotr CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
124. Ammacher Bartosz CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
125. Nowaczyk Hubert CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
126. Trzpis Daniel CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
127. Wiśniewska Emilia CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
128. Ławnikowicz Zuzanna CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
129. Bartchodzie Jakub CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
130. Nowicka Alicja CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
131. Kowalska Julia CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
132. Domagała Kacper CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
133. Braun Amelia CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
134. Myśliwiec Mikołaj CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
135. Pałubicki Łukasz CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
136. Gapska Nicole CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
137. Kitewski Aleksnder CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
138. Zezula Norman CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
139. Aleksandrowicz Sebastian CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
140. Wiśniewska Helena CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz

Trenerzy

1. Krueger Zdzisław MLKS Tucholanka
2. Januszewska Dorota MLKS Tucholanka
3. Dorożyński Wojciech Międzyszkolny Toruński Glub Pływacki "Delfin"
4. Słysz Arkadiusz Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "Mustang" Żołędowo
5. Gawinecki Sławomir Międzyszkolny Klub Sportowy "Astoria" Bydgoszcz
6. Zdrojewski Maciej Klub Sportow-Turystyczny Włókniarz Chełmża
7. Szwed Tomasz Klub Sportow-Turystyczny Włókniarz Chełmża
8. Stryjski Ryszard Inowrocławskie Towarzystwo Tenisowe Goplana Inowrocław
9. Kozłowski Michał Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
10. Strychalski Tomasz Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
11. Drazdżewski Marian Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
12. Pawełczak Bartłomiej Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
13. Bernatajtys Daniel Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
14. Glaza Patryk Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
15. Dziekoński Rafał Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
16. Bełka Siemion Aneta Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
17. Nowakowski Waldemar Regionalne Towarzystwo Wioślarskie Bydgostia
18. Gabrylewicz Krzysztof Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie
19. Graduszewski Adam CWZS Zawisza Klub Strzelectwo Bydgoszcz
20. Werys Jakub CWZS Zawisza Klub Strzelectwo Bydgoszcz
21. Wiśniewski Szymon Akademicki Związek Sportowy UMK
22. Rozalski Artur Akademicki Związek Sportowy UMK
23. Niebudek Sylwester CWZS Zawisza-LA
24. Czapiewski Wiesław CWZS Zawisza-LA
25. Dakiniewicz Wojciech CWZS Zawisza-LA
26. Sobowiec Bartosz CWZS Zawisza-LA
27. Przybyła Krzysztof CWZS Zawisza-LA
28. Lewnadowski Jacek CWZS Zawisza-LA
29. Strzałka Robert Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Piętnastka" Bydgoszcz
30. Nurkiewicz Adam Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
31. Zawada Sławomir Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
32. Kulski Dariusz Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
33. Sierzchuła Artur Nakielskie Towarzystwo Sportowe "Trójka"
34. Kubik Marcin Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego "Olimpia Unia" Grudziądz
35. Olszewski Paweł Lipnowski Klub Kyokushin Karate
36. Osuch Zenon Ludowy Klub Sportowy "Horyzont" Mełno
37. Kaja Tomasz Międzyszkolny Klub Sportowy Bydgoszcz
38. Maciusiewicz Andrzej Uczniowski Klub Sportowy A&W Team Obrowo
39. Ardanowski Józef Toruński Klub Sportowy Olimpijczyk
40. Baugmart Iwona Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz
41. Osiak Rafał ALKS Stal Grudziądz
42. Sieczkowski Ireneusz ALKS Stal Grudziądz
43. Sieczkowski Adam ALKS Stal Grudziądz
44. Kiejnowski Andrzej UKS Copernicus Toruń
45. Baliński Sławomir UKS Copernicus Toruń
46. Janiaczyk Błażej UKS Copernicus Toruń
47. Mientki Marcin UKS Copernicus Toruń
48. Owsian Arkadiusz UKS Copernicus Toruń
49. Owsian Tomasz UKS Copernicus Toruń
50. Wachowiak Andrzej UKS Copernicus Toruń
51. Karge Jagoda Klub Sportowy "Wda" Świecie
52. Grześk Paweł Klub Sportowy "Wda" Świecie
53. Badziągowski Marcin Bydgoskie Towarzystwo Wioślarskie
54. Gołębiewski Piotr Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
55. Gołebiewska Anna Stowarzyszenie Sportowe Bushi-Do
56. Żurawski Krzysztof Klub Uczelniany AZS UKW Bydgoszcz
57. Ekert Andrzej Toruński Klub Sportowy Judo
58. Huczuk Jakub Toruńska Akademia Sportów Walki
59. Rojewski Bartłomiej UKS Feniks Sprawni-Razem Włocławek
60. Walczak Robert Andrzej UKS Feniks Sprawni-Razem Włocławek
61. Pawłowski Paweł Uczniowski Klub Sportowy OPP Toruń
62. Ronkiewicz Bartosz MUKS Piętnastka Bydgoszcz
63. Gawinecki Sławomir MUKS Piętnastka Bydgoszcz
64. Szyszkowski Leszek TKK Pacific Toruń
65. Krych Marian TKK Pacific Toruń
66. Kruszkowski Sławomir AZS UMK Toruń
67. Radkowski Tomasz AZS UMK Toruń
68. Szumański Mariusz AZS UMK Toruń
69. Kulczyńska Anna Klub Karate Tradycyjnego Kumade Toruń
70. Jankowski Grzegorz Bydgoski Klub Wioślarek
71. Bojar Sławomir CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
72. Różański Sławomir CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
73. Malinowski Dariusz CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
74. Pilewski Robert CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
75. Utylski Rafał Energa KTS Toruń
76. Jurkiewicz Krzysztof Stowarzyszenie Grupa Falco 2 Toruń
77. Nowakowska Agnieszka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra Włocławek
78. Czubaszek Jarosław Grudziądzki Klub Sportowy Olimpia
79. Kara Daniel Wodne Towarzystwo Sportowe Astoria Bydgoszcz
80. Sułecki Mariusz Miejski Klub Sportowy Start Grudziądz
81. Maliszewski Mirosław Centrum Rehabilitacji im.ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz
82. Chochliuk Grażyna Jadwiga Centrum Rehabilitacji im.ks.Biskupa Jana Chrapka Grudziądz
83. Łajdyk Krzysztof Bydgoskie Stowarzyszenie Boksu "Astoria"
84. Stachowski Ireneusz CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
85. Kulmatycki Wojciech CWZS Zawisza Klub Gimnastyczny Bydgoszcz
86. Kitkowski Leszek Ludowy Klub sportowy Rogowo
87. Kozłowski Bogusław Ludowy Klub sportowy Rogowo
88. Kraiński Aleksander Uczniowski Klub Sportowy Rotmistrz Grudziądz
89. Ofczyński Andrzej Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
90. Niemczyn Dariusz Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
91. Kohutek Artur Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
92. Sikorski Damian Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
93. Inszczak Przemysław Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
94. Nowakowska Bogumiła Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "Start Bydgoszcz"
95. Urban Jakub Klub Wioślarski Wisła Grudziądz
96. Szczepańska Aneta MKS Olimpijczyk Włocławek
97. Ruczyński Michał CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
98. Baraszkiewicz Paweł CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
99. Juhnke Maciej CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz
100. Paluszczak Tomasz CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe Bydgoszcz

Działacze

1. Janik Krzysztof koszykówka MUKS Bydgoszcz
2. Bejtka Rafał koszykówka MUKS Bydgoszcz
3. Janik Radosław koszykówka MUKS Bydgoszcz
4. Lewandowski Artur kajakarstwo UKS Włókniarz Chełmża
5. Stefańska-Małek Joanna LA CWZS Zawisza-LA
6. Szynal Henryk podnoszenie ciężarów Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy "Tarpan" Mrocza
7. Nowak Michał piłka siatkowa Nakielskie Towarzystwo Sportowe "Trójka"
8. Wilmański Jerzy tenis stołowy Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego "Olimpia Unia" Grudziądz
9. Szczublewski Jerzy kolarstwo torowe ALKS Stal Grudziądz
10. Kaniewski Maciej judo Toruński Klub Sportowy Judo
11. Szczepanowski Jarosław kolarstwo TKK Pacific Toruń
12. Bleja Krystyna wioślarstwo Bydgoski Klub Wioślarek
13. Piotrowski Krzysztof tenis stołowy Energa KTS Toruń
14. Nowakowski Marian LA Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra Włocławek
15. Gęsicki Marian LA Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń
16. Mańkowski Gabriel LA Miejski Klub Lekkoatletyczny Toruń
17. Wichrowski Henryk wioślarstwo Klub Wioślarski Wisła Grudziądz
18. Fularczyk-Kozłowska Magdalena wioślarstwo RTW LOTTO Bydgostia
19. Baumgart Błażej lekkoatletyka Bydgoski Klub Sportowy
20. Keister Waldemar kajakarstwo CWZS Zawisza Stowarzyszenie Kajakowe
21. Wolsztyński Krzysztof lekkoatletyka Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki
22. Kaczmarek Wojciech siatkówka organizator turnieju Plaża Gotyku
23. Boś Henryk wioślarstwo AZS UMK Toruń
24. Dzięgiel Andżelika Stowarzyszenie Run Toruń, organizator biegu
25. Janeczek Stefan wioślarstwo prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Towarzystw Wioślarskich
26. Sikorski Kazimierz wioślarstwo WTW Włocławek
27. Bednarczyk Mirosław wszystkie sporty Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Związków Sportowych
28. Marszałkowski Michał Rada Wojewódzka LZS, KujawskoPomorski Związek Kolarski
29. Zimna Magdalena dziennikarz Gazeta Pomorska, Bydgoszcz
30. Przybył Joachim dziennikarz Gazeta Pomorska, Toruń
31. Bednarczyk Piotr dziennikarz Nowości
32. Kustra Bartosz dziennikarz Radio Pomorza i Kujaw

Wideo

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Wideo

Materiał oryginalny: Nagrody finansowe zarządu województwa kujawsko-pomorskiego dla zawodników, trenerów i działaczy [lista nazwisk, zdjęcia] - Włocławek Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3