Nowy klub fitness w Bydgoszczy. CityFit Blue Bydgoszcz zaprasza na zajęcia

Marta Mikołajska
Marta Mikołajska
CityFit Blue zlokalizowany jest w Galerii Fordon przy ul. Skarżyńskiego 10. Dla pierwszych klientów w dniu otwarcia właściciele przygotowali niespodzianki.
CityFit Blue zlokalizowany jest w Galerii Fordon przy ul. Skarżyńskiego 10. Dla pierwszych klientów w dniu otwarcia właściciele przygotowali niespodzianki. Tomasz Czachorowski
W środę, 15 marca, miało miejsce otwarcie nowego klubu fitness w Bydgoszczy. CityFit Blue zlokalizowany jest w Galerii Fordon przy ul. Skarżyńskiego 10. Dla pierwszych klientów w dniu otwarcia właściciele przygotowali niespodzianki.

Zobacz wideo: Duże zmiany w strefie płatnego parkowania w Bydgoszczy

W CityFit Blue klubowicze znajdą siedem stref, w których mieści się łącznie 200 urządzeń do ćwiczeń. W zależności od preferencji, użytkownicy do dyspozycji mają: strefę wolnych ciężarów, maszyn oporowych, cardio, strefę treningu funkcjonalnego oraz strefę zajęć grupowych.

W tej ostatniej instruktorzy będą prowadzili zajęcia, takie jak np.: multiworkout, zdrowy kręgosłup, powrót do formy, fat burning, step dance, cardio&shape, brazylijskie pośladki, joga, zumba, pilates, body shape, cellulit killer czy trening obwodowy.

Dodatkowo, w czasie ćwiczeń będzie można odpocząć w strefie relaksu, podgrzać posiłek lub skorzystać ze strefy nawodnienia, gdzie ćwiczący będą mieli nielimitowany dostęp do wody. Do końca marca z kolei chętni będą mogli skomponować dostosowany do swoich potrzeb napój izotoniczny.

Osoby, które zechcą skorzystać z oferty klubu, mogą wykupić karnet - obejmuje on wszystkie zajęcia, dostęp do planów dietetycznych, dostosowanych do celów, które uczestnik zajęć chce osiągnąć. Osoby niezdecydowane mogą z kolei wykupić wejściówkę na 24 lub 72 godz.

Klub otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 6-23 oraz w weekendy w godz. 8-20.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na bydgoszcz.naszemiasto.pl Nasze Miasto