Ponadto 18 listopada zmianie ulegnie nazwa przystanku Twardzickiego/Powalisza na Twardzickiego/Przybory (zmiana dotyczy linii: 69, 75, 81, 82, 83, 89 i 32N).
Linia nr 73 (do czasu wybudowania pętli docelowej - skrzyżowanie ulic Matki Teresy z Kalkuty / Pod Skarpą) od przystanku Matki Teresy z Kalkuty / Akademicka zostanie skierowana ulicami: Matki Teresy z Kalkuty, Z. Trybowskiego, Jasiniecką do przystanku Jasiecka / Pod Skarpą.
Na linii nr 73 (w wybranych kursach) zostaną wprowadzone wjazdy tzw. kieszeniowe do pętli Mokra we wszystkie dni tygodnia. Wjazdy będą realizowane zarówno w kierunku pętli Kapuściska, jak również pętli Eskulapa.
Linia nr 82 od przystanku Pod Skarpą / Stamma zostanie skierowana ulicami: Jasiniecką, Z. Trybowskiego, Matki Teresy z Kalkuty do przystanku końcowego Matki Teresy z Kalkuty / Rydygiera.
Dodatkowo na liniach autobusowych nr 81 i 69 zacznie funkcjonować nowy przystanek pn.: Matki Teresy z Kalkuty/Romanowskiej.
Zobacz również: Prognoza pogody
(TVN Meteo, x-news)
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?