Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bartosz Zmarzlik miał zaledwie 15 lat, gdy zdobył swoje...

Oto Bartosz i Sandra Zmarzlik - tak mieszka i żyje mistrz świata na żużlu. Zobaczcie zdjęcia!

Tak mieszka Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik miał zaledwie 15 lat, gdy zdobył swoje pierwsze medale. Wraz ze swoją drużyną Stali Gorzów Wielkopolski zdobył złoto na młodzieżowych mistrzostwach Polski oraz Ludzie Juniorów. Do tego dołożył brązowy medal indywidualnie. Jako 16-latek jeździł już też w lidze szwedzkiej. I to z sukcesami.

O tym, że Bartosz Zmarzlik to niezwykły talent, przekonaliśmy się w 2012 roku. Wówczas z dziką kartą wystartował w Grand Prix Polski i zajął wysokie, trzecie miejsce. Był wówczas najmłodszym zawodnikiem w historii żużla, który stanął na podium tych zawodów. Miał wtedy zaledwie 17 lat.

A potem posypały się kolejne trofea. Dziś do najistotniejszych należą cztery tytuły mistrza świata.