Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot 0:3 [foto]

Michał Młodzikowski
Siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały z Atomem Treflem Sopot.
Siatkarki Pałacu Bydgoszcz przegrały z Atomem Treflem Sopot. Michał Młodzikowski

Wicemistrz Polski, lider tabeli PlusLigi w Bydgoszczy wygrał bez straty seta. Sopocianki zaczęły od mocnego uderzenia. W pierwszym secie szybko wypracowały sobie kilku punktową przewagę i do samego końca kontrolowały grę. 7 punktów w tej partii zdobył po blokach.

Pałac lepiej zagrał w drugiej części. Gra była wyrónana. W końcówce udało się wybronić piłkę setową przy stanie 22:24. Chwilę później skuteczne minięcie Ozsoy zakończyło seta.

Trzecia odsłona zaczęła się remisow. Przyjezdne odskoczyły na dwa punkty, a na pierwszą przerwę techniczną schodziły prowadząc 8:7. Na drugiej było już 16:11 dla Atomu. Sopocianki nie oddały już prowadzenia do końca i wygrały cały mecz 3:0.

Pałac Bydgoszcz - Atom Trefl Sopot 0:3 (16:25, 23:25, 18:25)