Pięć goli w pierwszym sparingu KKP Bydgoszcz [zobacz zdjęcia]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
I-ligowe piłkarki KKP Bydgoszcz rozegrały pierwszy w tym roku sparing. Na własnym stadionie przy ul. Słowiańskiej podejmowały ekstraligowy zespół UKS SMS Łódź i przegrały 0:5 (0:3).

Do 30 minuty nie było widać różnicy jednej klasy rozgrywkowej. Ale przytrafiło się pięć minut (30-45), w których rywalki trafiły do siatki trzy razy. Wszystkie gole przyjezdne strzeliły z akcji.

W bydgoskim zespole nie zagrała tylko Natalia Makowska, która ma drobny uraz.
Kolejny mecz kontrolny podopieczne Adama Górala rozegrają już w najbliższą środę, 30 stycznia.

O godz. 15.00 podejmować będą kolejny zespół z ekstraligi - Medyk Konin. To wielokrotny mistrz Polski (3. zespół ubiegłego sezonu) i uczestnik Ligi Mistrzyń.
Przed rozpoczęciem rundy wiosennej I ligi (grupa północna) piłkarki KKP Bydgoszcz rozegrają osiem sparingów. Po czwartym z nich, 17 lutego, bydgoszczanki zagrają na Słowiańskiej mecz 1/4 finału Pucharu Polski. Rywalem będzie ekstraligowy zespół Czarnych Sosnowiec, wicemistrz Polski.

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPARINGU NA SŁOWIAŃSKIEJ >>>>>

Dni wolne 2019 - kiedy wziąć wolne, żeby było ich jak najwięcej?
I-ligowe piłkarki KKP Bydgoszcz rozegrały pierwszy w tym roku sparing. Na własnym stadionie przy ul. Słowiańskiej podejmowały ekstraligowy zespół UKS SMS Łódź i przegrały 0:5 (0:3). Do 30 minuty nie było widać różnicy jednej klasy rozgrywkowej. Ale przytrafiło się pięć minut (30-45), w których rywalki trafiły do siatki trzy razy. Wszystkie gole przyjezdne strzeliły z akcji. W bydgoskim zespole nie zagrała tylko Natalia Makowska, która ma drobny uraz. Kolejny mecz kontrolny podopieczne Adama Górala rozegrają już w najbliższą środę, 30 stycznia. O godz. 15.00 podejmować będą kolejny zespół z ekstraligi - Medyk Konin. To wielokrotny mistrz Polski (3. zespół ubiegłego sezonu) i uczestnik Ligi Mistrzyń. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej I ligi (grupa północna) piłkarki KKP Bydgoszcz rozegrają osiem sparingów. Po czwartym z nich, 17 lutego, bydgoszczanki zagrają na Słowiańskiej mecz 1/4 finału Pucharu Polski. Rywalem będzie ekstraligowy zespół Czarnych Sosnowiec, wicemistrz Polski. ZOBACZ ZDJĘCIA ZE SPARINGU NA SŁOWIAŃSKIEJ >>>>> Dni wolne 2019 - kiedy wziąć wolne, żeby było ich jak najwięcej? Fa, zdjęcia Dariusz Bloch

O godz. 15.00 podejmować będą kolejny zespół z ekstraligi, wielokrotnego mistrza Polski i uczestnika Ligi Mistrzyń, Medyka Konin (3. zespół ubiegłego sezonu).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani