Zawisza rządzi w Bydgoszczy po efektownej wygranej w IV-ligowych derbach na boisku Chemika Moderatora!W zaległym meczu 1 © Fa, zdjęcia Arkadiusz Wojtasiewicz
[5/154]

Piłkarski Zawisza rządzi w Bydgoszczy! [zdjęcia kibiców + mecz]

Zawisza rządzi w Bydgoszczy po efektownej wygranej w IV-ligowych derbach na boisku Chemika Moderatora!

W zaległym meczu 1. kolejki IV ligi przełożonym z 10 sierpnia Zawisza wygrał z Chemikiem Moderatorem aż 4:0!

„Derby są nasze! Zawiszo! Derby są nasze!” - skandowali kibice „Zetki” na trybunach stadionu przy ul. Glinki na Wyżynach.

Chemik Moderator - Zawisza 0:4 (0:1). Bramki: Korneliusz Sochań (44), Patryk Straszewski (63), Tomasz Żyliński (70), Tomasz Prejs (82).

Trener Zawiszy Jacek Łukomski miał nosa przy zmianach.

Straszewski i Żyliński strzelili po golu, a Prejs zaliczył asystę i zamknął wynik.

Po sześciu kolejkach zawiszanie doskoczyli w tabeli do chemików - obydwa zespoły mają po 10 pkt i tracą do lidera Pomorzanina Toruń 4 pkt.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BOISKA I Z TRYBUN W DERBOWYM MECZU >>>>>

Zawisza rządzi w Bydgoszczy po efektownej wygranej w IV-ligowych derbach na boisku Chemika Moderatora! W zaległym meczu 1. kolejki IV ligi przełożonym z 10 sierpnia Zawisza wygrał z Chemikiem Moderatorem aż 4:0! „Derby są nasze! Zawiszo! Derby są nasze!” - skandowali kibice „Zetki” na trybunach stadionu przy ul. Glinki na Wyżynach. Chemik Moderator - Zawisza 0:4 (0:1). Bramki: Korneliusz Sochań (44), Patryk Straszewski (63), Tomasz Żyliński (70), Tomasz Prejs (82). Trener Zawiszy Jacek Łukomski miał nosa przy zmianach. Straszewski i Żyliński strzelili po golu, a Prejs zaliczył asystę i zamknął wynik. Po sześciu kolejkach zawiszanie doskoczyli w tabeli do chemików - obydwa zespoły mają po 10 pkt i tracą do lidera Pomorzanina Toruń 4 pkt. ZOBACZ ZDJĘCIA Z BOISKA I Z TRYBUN W DERBOWYM MECZU >>>>>