Podium kapitana Zooleszcz Polonii Bydgoszcz, ale... [zdjęcia]

Stop Agresji Drogowej, odcinek 7. Włos się jeży na głowie!
Wygrała para Adrian Cyfer (11 pkt) - Mikkel Bech (10), która startowała pod nazwą Orunia. Na drugim miejscu Stogi (Krystian Pieszczek 14, Jacob Thorssell 5), na trzecim Brzeźno (Kacper Gomólski 15, Kamil Brzozowski 4). Stop Agresji Drogowej, odcinek 7. Włos się jeży na głowie! Fot. Jarosław Pabijan
W środę na torze Wybrzeża rozegrano Puchar Prezydenta Gdańska - Memoriał Zbigniewa Podleckiego. Zawody miały formułę rywalizacji par, duety występowały pod nazwami gdańskich dzielnic.

Mimo miejsca na podium, kapitan Zooleszcz Polonii nie może być zadowolony ze swojej postawy. Brzozowski dwóch pierwszych wyścigów nie ukończył z powodu defektów (na trzeciej i czwartej pozycji). Zapunktował dopiero w trzecim swoim starcie, gdy dojechał na metę jako trzeci (podróżujący za nim Sebastian Ułamek zjechał z toru z powodu defektu). Potem Brzozowski wyprzedził 22-letniego Dominika Kossakowskiego i wywalczył oczko na tzw. trupie (Jacob Thorssell nie pojawił się na starcie do 15. wyścigu). W ostatnim swoim starcie polonista wyprzedził na dystansie juniora Karola Żupińskiego i zakończył turniej z dorobkiem 4 punktów.