Polecamy

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że w jednym z lokali na bydgoskich Kapuściskach znajdują się nielegalne automaty do gier hazardowych © Materiały policji
[1/4]

Policja odkryła na Kapuściskach w Bydgoszczy nielegalne automaty do gier

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy ustalili, że w jednym z lokali na bydgoskich Kapuściskach znajdują się nielegalne automaty do gier hazardowych.

Policjanci wraz z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej w Bydgoszczy pojechali pod wskazany adres i przeprowadzili tam przeszukanie. Znaleźli cztery nielegalne automaty do gier oraz pieniądze. Wszystkie urządzenia oraz pieniądze zostały zabezpieczone do prowadzonego w tej sprawie postępowania. Przesłuchano też świadków.

Nie wykluczone, że właściciel lokalu usłyszy zarzuty. W takim przypadku za naruszenie przepisów karno-skarbowych może grozić kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności do lat 3.

Bydgoscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ujawnili miejsce, gdzie znajdują są nielegalne automaty do gier hazardowych.

Najnowsze wiadomości

reklama