Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W towarzyskim meczu futsalu rozegranym w bydgoskiej...

Polska - Brazylia w fustalu w Łuczniczce w Bydgoszczy [zdjęcia mecz + kibice]

W towarzyskim meczu futsalu rozegranym w bydgoskiej Łuczniczce Polska przegrała z Brazylią 2:7 (1:2). Bramki: Robert Gładczak (2.31), Mikołaj Zastawnik (27.13) - Gadeia (6.32), Piotr Łopuch (18.50 - samobójcza), Daniel (23.17), Bateria (24:26), Ferao 2 (29.37, 30.18), Marlon (31.59). POLSKA: Kałuża - Łopuch, Zastawnik, Lutecki, Kriezel oraz Kubik, Gładczak, Solecki, Marek, Grubalski, Leszczak, Czyszek, Wilk. BRAZYLIA: Roncaglio - Gadeia, Marlon, Ferrao, Daniel oraz Bateria, Santana, Fits, Rafael Rato, Fernando, Paradyński. To było drugie spotkanie obu drużyn. Dwa dni wcześniej w Koszalinie biało-czerwoni przegrali 1:5. W Bydgoszczy do przerwy Polacy toczyli w miarę wyrównany bój z rywalami ze światowej czołówki. Dopiero po przerwie zaczęli tracić gole. Jednak i tak byli zadowoleni z tych sprawdzianów z przeciwnikiem z absolutnego topu. 100. mecz w polskich barwach rozegrał Michał Kubik (nr 2), który został uhonorowany specjalną paterą. W ekipie biało-czerwonych zagrał Tomasz Kriezel (nr 13) z FC Toruń.

Wyjątkowe chwile dla młodych strażaków. W Nowym Dworze Gdańskim emocji nie brakowało!

Wyniki Lotto 15.06.2024 r. Sprawdź jakie liczby okazały się szczęśliwe!