POLSKA - DANIA: WYNIK meczu z 14 sierpnia 2013

MM Bydgoszcz
P. Skraba/archiwum
W środę o 20:45 reprezentacja Polski w piłce nożnej zagrała mecz z Danią. Spotkanie odbyło się na PGE Arenie w Gdańsku. Mimo słabych występów naszej kadry w ostatnich meczach eliminacyjnych, na stadionie pojawiło się wielu widzów, a kadra tym razem wygrała.

Polska - Czarnogóra: online, transmisja, El. MŚ 2014

Zaczyna się bardzo dobrze, bo już w 4. minucie bramkę dla Polski zdobywa Klich. W 18. minucie trafia Eriksen i w Gdańsku mamy remis. Jeszcze przed gwizdkiem gola dodaje Braithwaite.W lepszych humorach do szatni po pierwszej połowie meczu schodzą Duńczycy. Goście ustrzelili wynik 2:1.

Nasza reprezentacja nie rezygnuje z walki o zwycięstwo w tym meczu. w 60. minucie już jest 3:2 dla nas! po golach Soboty i Zielińskiego.

Sędzia dolicza jeszcze 3 minuty, wynik spotkania już się nie zmienia i Polska wygrywa z Danią 3:2. Nasza reprezentacja 6 września na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegra eliminacyjny mecz z Czarnogórą. Czy środowy mecz był dobrym sprawdzianem? Jak wypadli w nim nasi reprezentanci?

Przed nami mecz towarzyski, który w pewien sposób ma być rekompensatą dla widzów za dotychczasowe nie najlepsze występy. Ciekawostką, którą dziś na swojej stronie podał PZPN jest, że reprezentacja Polski znajdzie się w grze FIFA 2014 wiernie odwzorowana.

Zostawiając jednak na boku grę, podajemy miejsca, gdzie 14 sierpnia o godzinie 20:45 ma być transmitowany bądź relacjonowany mecz.