POLSKA - Litwa: 6.06.2014 WYNIK meczu towarzyskiego

MM Bydgoszcz
sxc.hu
Polska reprezentacja w piłce nożnej rozgrywa w piątek towarzyski mecz z Litwą. Miejscem spotkania jest PGE Arena w Gdańsku.

Trwają przygotowania do eliminacji do Mistrzostw Europy. Jednym z elementów są mecze towarzyskie, które mają pomóc trenerowi wybrać piłkarzy, którzy będą nas reprezentować w ważnych meczach. Najbliższą taką imprezą będzie Euro 2016.

Na przerwę do szatni do pierwszej połowie Polacy schodzą ze stratą jednej bramki, do której Litwini trafiają w 44. minucie. Mimo kilku doskonałych sytuacji do końca pierwszej połowy nasi reprezentanci pozostają bez gola. Sytuacja zmienia się w 59. minucie, kiedy trafia Arkadiusz Milik! I jest 1:1. To nie koniec! W 79. minucie z rzutu karnego trafia Robert Lewandowski i mamy 2:1. I takim wynikiem kończy się to towarzyskie spotkanie.

Polska - Litwa: wynik, zapis relacji na żywo

sport.pomorska.pl

Do nabycia nadal są bilety na to spotkanie. Wejściówki są dostępna na kupbilet.pl w trzech kategoriach: 55 zł, 35 zł, 30 zł. Można tez nabyć bilet rodzinny: 30 zł dla rodzica/opiekuna i 10 zł dla dziecka.

Początek meczu Polska - Litwa o godzinie 17:30

Adam Nawałka, selekcjoner polskiej kadry powołał na spotkanie 6 czerwca następujących zawodników: