Polska - Rosja: wynik - siatkówka Memoriał H. Wagnera 18.08.2014

MM Bydgoszcz
Trwa Memoriał Huberta Wagnera. Przed siatkarską reprezentacją ...
Trwa Memoriał Huberta Wagnera. Przed siatkarską reprezentacją ... freeimages.com
Zakończył się Memoriał Huberta Wagnera. Co prawda turnieju nie wygraliśmy, ale udało się pokonać Rosjan w ostatnim meczu.

Wynikiem 3:2 zakończyło się spotkanie Polska - Rosja. I set 22:25, II set 26:24, III set 20:25, IV set 26:24, V set 15:9.

20:41 Siatkarze już są na boisku. Na trybunach krakowskiej hali zasiada kilkanaście tysięcy kibiców. Przed meczem premierę ma piosenka, która zostaje zapowiedziana jako ta, która będzie towarzyszyła Mistrzostwom Świata 2014. Śpiewa Margaret. Rozpoczyna się pierwszy set meczu Polska - Rosja. Za chwilę pierwszy gwizdek i zaczynamy grę

20:48 Wyjściowy skład polskiej reprezentacji: Konarski, Winiarski, Mika, Nowakowski, Zagumny, Kłos i Ignaczak.

21:50 Wygrywamy drugiego seta!!! 26:24. Jest 1:1 w meczu

Pierwszy mecz podczas turnieju Polacy grali w sobote 16 sierpnia z Bułgarami, którym ulegli 2:3. Drugi mecz Memoriału Huberta Jerzego Wagnera dzień później wygrali do zera z kadrą Chin.

`

W poniedziałek najtrudniejszy rywal - Rosja. Jak nasi siatkarze poradza sobie dziś w Krakowie? Początek o godzinie 20:30. Po tym, jak Polska pokonała Chiny, nadal ma szanse na zwycięstwo w memoriale.

Polska - Rosja:  18.08.2014 - gdzie obejrzeć?

Polska Sport

sport.pomorska.pl

ipla.tv

Po pierwszym dniu turnieju Stephane Antiqa, trener kadry narodowej podał skład na Mistrzostwa Świata 2014, których tym razem gospodarzem jest nasz kraj. Kto zagra podczas tej imprezy?