POLSKA - Słowacja: WYNIK meczu, skład [15.11.2013]

MM Bydgoszcz
P.Skraba/archiwum
W piątek wieczorem reprezentacja Polski w piłce nożnej gra swoje pierwsze spotkanie pod wodzą trenera Adama Nawałki. Mecz Polska - Słowacja budził nadzieje kibiców, ale po 1. połowie przegrywamy 0:2.

POLSKA - Irlandia: gdzie i kiedy obejrzeć mecz na żywo?

Pierwszą bramkę tracimy po upływie 30 minut spotkania we Wrocławiu. Trafia Kucka (31.), osiem minut później celnie strzela Mak.

Druga połowa zaczyna się lepiej. Nasi piłkarze stwarzają kilka szans. Do 61. minuty wynik się jednak nie zmienia. Przegrywamy 0:2.

Do końca meczu nic się nie zmienia. Cztery doliczone minuty gry wyglądają jak całe spotkanie - bez pomysłu na skuteczną grę.

Polska - Słowacja 0:2

Tej jesieni Polacy rozegrają 2 towarzyskie mecze. Pierwszy z nich ze Słowacją, drugi z Irlandią. Po tym,jak nasza ekipa odpadła z rywalizacji o udział w Mistrzostwach Świata 2014 w Brazylii, pracę selekcjonera stracił Waldemar Fornalik.

Jego następcą został Adam Nawałka, dla którego piątkowy mecz na Stadionie Miejskim we Wrocławiu będzie debiutem w roli trenera kadry narodowej.

W gronie powołanych na zgrupowanie znalazło się wielu piłkarzy grających w polskiej lidze, nie brakuje też dotychczasowych gwiazd, takich jak Lewandowski czy Błaszczykowski. Wciąż jednak nie wiadomo, na jaką wyjściową jedenastkę postawi selekcjoner. Decyzję poznaliśmy na krótko przed spotkaniem.

Kto zagra?

Oto skład na spotkanie Polski ze Słowacją: Lewandowski, Sobota, Mierzejewski, Błaszczykowski, Jodłowiec, Kamiński, Jędrzejczyk, Olkowski i w bramce Boruc.

Gdzie obejrzeć mecz Polska - Słowacja online i transmisję w telewizji?