Polska - Włochy 15.06.2014: WYNIK - Liga Światowa 2014

MM Bydgoszcz
Siatkówka.
Siatkówka. J.Pruss/archiwum
Za nami kolejny wieczór z meczem męskiej reprezentacji Polski w siatkówce, w Lidze Światowej 2014. Nasi kadrowicze ponownie walczyli o punkty z Włochami.

Mecz w Katowicach 15 czerwca przyniósł Polakom pierwsze 3-punktowe zwycięstwo! Spotkanie rozpoczęło się o 19:30. Nasi siatkarze pokonali Włochów 3:1. Pierwszego seta polscy reprezentanci wygrali 25:22, w drugim było 25:23, w trzecim secie ulegli rywalom 23:25. Siłę pokazali w czwartym, gdzie wygrali 25:15.

Za tydzień mecze z Brazylią.

W piątek 6 czerwca Polska rozegrała mecz z reprezentacją Włoch. Kadrowicze przegrali niestety 3:1, taki sam wynik przyniółs mecz 8 czerwca. Trwają rozgrywki Ligi Światowej 2014. W maju (29 i 31) nasza kadra zagrała 2 mecze z Brazylią, pierwszy przegrała, a  drugi wygrała 3:0. Polscy siatkarze ponownie spotykają się na boisku z reprezentatntami Włoch.

`
Ponownie z Włochami Polska gra jeszcze 13 i 15 czerwca. Kolejny tydzień (20 i 22 czerwca) znów walczymy o punkty z Brazylią. Ostatnim naszym rywalem w grupie A jest Iran (mecze 27 i 29 czerwca, 4 i 5 lipca). W piątek (13.06) nasi kadrowicze po długm meczu pokonali Włochów 3:2. Czy dziś powtórzą dobry wynik?

Poczatek meczu 15 czerwca o godzinie 19:30.

Polska - Włochy: wynik 3:1