3 z 13
Zakres obowiązków: prowadzenie merytorycznego nadzoru nad...
fot. 123rf.com

Poszukują do pracy w Bydgoszczy. Sprawdź najnowsze oferty!

STAŻYSTA/ MŁODSZY ASYSTENT (NHD)

Zakres obowiązków: prowadzenie merytorycznego nadzoru nad działalnością powiatowych stacji sanitarno-epidemiologicznych w obszarze wynikającym z zadań oddziału. Prowadzenie postępowania administracyjnego. Rozpatrywanie skarg, wniosków i odwołań. Uczestniczenie w realizacji zadań oddziału poprzez sporządzanie sprawozdań, ocen i analiz z zakresu stanu higieniczno - sanitarnego placówek nauczania, wychowania i wypoczynku oraz higieny procesów nauczania. Prowadzenie czynności kontrolnych Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie: od 2 600 zł brutto Data rozpoczęcia: 01.09.2020 Wymagania: obywatelstwo polskie lub obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje (zgodnie z aktualnie obowiązującym rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie kwalifikacji wymaganych na poszczególne stanowiska pracy w stacji sanitarno-epidemiologicznej (Dz. U. 2010 Nr 48, poz. 283). Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Osoba nie może być skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wykształcenie wyższe na kierunkach mających zastosowanie w Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Wiedza na temat działalności Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Sobra znajomość obsługi komputera (np. programy Excel, Word, PowerPoint, Access, inne).