Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 13
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków: obsługa krajarki w drukarni, terminowa...
fot. 123rf.com

Poszukują do pracy w Bydgoszczy. Sprawdź najnowsze oferty!

KRAJACZ

Zakres obowiązków: obsługa krajarki w drukarni, terminowa realizacja zleceń Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie: uzależnione od kwalifikacji - od 3500 do 4300 zł brutto Data rozpoczęcia: 01.08.2020 Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe, dokładność, odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, doświadczenie zawodowe minimum 1 rok

Zobacz również

Tydzień Bibliotek. Co ugotuje Monika Mrozowska? Które projekty zyskają uznanie jury?

Tydzień Bibliotek. Co ugotuje Monika Mrozowska? Które projekty zyskają uznanie jury?

Najdroższy dom we Wrocławiu. Można go kupić za blisko 13 mln zł. Oto wnętrza!

Najdroższy dom we Wrocławiu. Można go kupić za blisko 13 mln zł. Oto wnętrza!

Polecamy

Ci emeryci nie muszą płacić podatku dochodowego. Jak skorzystać z ulgi PIT-0?

Ci emeryci nie muszą płacić podatku dochodowego. Jak skorzystać z ulgi PIT-0?

Do Polski wracają przymrozki! Wtorkowa noc będzie zimna

Do Polski wracają przymrozki! Wtorkowa noc będzie zimna

Rozwój małych gospodarstw. Więcej pieniędzy za ubiegły rok. Kiedy nabór 2024?

Rozwój małych gospodarstw. Więcej pieniędzy za ubiegły rok. Kiedy nabór 2024?