Raport z A klasy toruńskiej. Kasztelan nie wyszedł na drugą połowę!

Jakub Stykowski
Sławomir Wojciechowski/archiwum
Rozegrano mecze 7. kolejki A klasy toruńskiej. Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu Kasztelan Papowo Biskupie - Victoria Czernikowo.

Wyniki meczów 7. kolejki A klasy toruńskiej:
Unia Wąbrzeźno - Gwiazda Starogród 4:1 (1:0)
Piast Łasin - LZS Bobrowo 2:0 (0:0)
LZS Świedziebnia - Unislavia Unisław 1:2 (0:2)
Węgrowianka Węgrowo - Zamek Zamek Bierzgłowski 2:0 (0:0)
Pomowiec Kijewo Królewskie - Pogrom Zbójno 2:2 (1:1)
Kasztelan Papowo Biskupie - Victoria Czernikowo 0:4, wynik zapewne zostanie zweryfikowany
Olimpia II Grudziądz - Błękitni Podwiesk 1:4
Stal Grudziądz - Cyklon Kończewice 1:2

Strzelcy wszystkich bramek w czwartkowej "Gazecie Pomorskiej" - wydanie grudziądzkie i toruńskie. Zapraszamy do kiosków.

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu Kasztelan Papowo Biskupie - Victoria Czernikowo. Do przerwy goście prowadzili 4:0. Potem gospodarze nie wyszli na drugą połowę meczu. Wcześniej piłkarze Kasztelana zostali ukarany dwiema czerwonymi kartkami.

Sportowe Podsumowanie Weekendu - zobacz kolejny odcinek naszego programu.