Real Madryt - FC Barcelona: WYNIK El Clasico! [23.03.2014]

MM Bydgoszcz
sxc.hu
W jakichkolwiek rozgrywkach nie spotkałyby się te 2 kluby - ich mecz zawsze budzi zainteresowanie i wielkie emocje. W niedzielę mecz Real - Barca. Padło w nim aż 7 bramek.

Dla Realu drukrotnie bramki strzelał Boenzema (20., 24.), jedno trafienie ma też na koncie Ronaldo z karnego w 55. minucie. Aż 4 gole zebrali w niedzielnym meczu Primera Division piłkarze Barcelony. Już w 7. minucie trafia Iniesta, później 3 razy Mesii - w 42. minucie i później 2 razy z karnego (65., 84.).

Real Madryt- FC Barcelona: wynik 3:4

Dwa wielkie hiszpańskie kluby zagrają ze sobą w Primera Division. Trwają mecze 29. kolejki tych rozgrywek. Początek meczu Realu Madryt z FC Barceloną o godzinie 21:00. To będzie emocjonujący niedzielny wieczór w Hiszpanii i wielu innych miejscach. Jak w tym sezonie oba zespoły spisują się najlepszej hiszpańskiej lidze?

Wyższym dorobkiem punktowym i pierwszym miejscem w klasyfikacji Primera Division 2013/2014 może pochwalić się Real. Na jego koncie jest 70 pkt. O 4 oczka mniej ma Barca, która w zestawieniu zajmuje obecnie 3. lokatę. Oba kluby dzieli Atletico Madryt.

Real Madryt - FC Barcelona: gdzie transmisja? Na żywo od 21:00