Redakcja naszemiasto.pl w Kujawsko-Pomorskiem - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z województwa kujawsko-pomorskiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają w całym województwie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: online@pomorska.pl


Redakcja naszemiasto.pl - Kujawsko-Pomorskie

Bydgoszcz

Jakub Stykowski - kierownik

  • tel. 510-026-835
  • jakub.stykowski@polskapress.pl

Agnieszka Kasperek

  • agnieszka.kasperek@polskapress.pl

Katarzyna Muszyńska

  • 519-503-526
  • katarzyna.muszynska@polskapress.pl

Włocławek
Karol Poliński - kierownik

  • tel. 54- 232-22-22
  • karol.polinski@polskapress.pl

Marcin Gołembiewski

  • tel. 519-503 -679
  • marcin.golembiewski@polskapress.pl

Paweł Czarniak

  • tel. 693-334-206
  • pawel.czarniak@polskapress.pl

Joanna Chrzanowska

  • tel. 510-026-832
  • joanna.chrzanowska@polskapress.pl

Wojciech Alabrudziński

  • tel. 54-232-22-22
  • wojciech.alabrudzinski@polskapress.pl

Regionalny oddział marketingu i reklamy


Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie