Ryszard Tarasiewicz: Tracimy za dużo goli

Ryszard Tarasiewicz: Tracimy za dużo goli. Jedna sprawa jest pewna, że w dwóch ostatnich meczach, mam na myśli spotkanie dzisiejsze i wcześniejsze z Lechią Gdańsk, straciliśmy za dużo goli.

Trener Ryszard Tarasiewicz

Ryszard Tarasiewicz (trener Zawiszy Bydgoszcz): Jedna sprawa jest pewna, że w dwóch ostatnich meczach, mam na myśli spotkanie dzisiejsze i wcześniejsze z Lechią Gdańsk, straciliśmy za dużo goli.

Brakowało nam bramki wyrównującej, a takich sytuacji w drugiej połowie kilka mieliśmy. Nie chcę bronić zawodników, ale od 46. do 75. minuty mieliśmy przewagę, ale nie została ona nagrodzona bramką. Nawet trafienie na 2:1 dawałoby nam jeszcze nadzieję.

Gol Piecha był jednak decydujący. Przewaga punktowa, która pozwala nam nadal myśleć o miejscu w pierwszej ósemce, topnieje i musimy w kolejnym meczu z Górnikiem Zabrze uzyskać korzystniejszy wynik.