Skoki narciarskie w Soczi. WYNIKI KWALIFIKACJI: czwórka Polaków w konkursie

MM Bydgoszcz
Skoki narciarskie - Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Za nami ...
Skoki narciarskie - Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Za nami ... Marek Dybaś
Skoki narciarskie - Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Za nami kwalifikacje do zawodów na dużej skoczni. W konkursie zobaczymy czterech Polaków: Macieja Kota, Piotra Żyłę, Jana Ziobro i Kamila Stocha.

Soczi 2014 - SKOKI - kiedy, TERMINARZ, online, transmisja, na żywo

W serii próbnej poprzedzającej kwalifikacje najlepszy okazał się Kamil Stoch (136 m). Po udanym skoku i konsultacji z trenerem podjął decyzję o rezygnacji z udziału w kwalifikacjach. Ze względu na to, że znajduje się w pierwszej dziesiątce Pucharu Świata, jego udział w konkursie jest pewny.

Maciej Kot w kwalifikacjach zajął 9. miejsce, a Ziobro 13. Piotr Żyła uplasował się dopiero na 27. pozycji.

Indywidualne zawody na dużej skoczni odbędą się 15 lutego (sobota) o godz. 18:30.

Gdzie obejrzeć zawody?

TVP 1
sport.tvp.pl
sport.pomorska.pl

Soczi 2014 BIEGI - WYNIKI, Justyna Kowalczyk zdobyła złoty medal! [Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2014]