Skuteczna gra i trzy punkty dla Pałacu Bydgoszcz po meczu z MKS Kalisz

m
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - MKS Kalisz 3:0
Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - MKS Kalisz 3:0 Dariusz Bloch
Pałacanki pokonały u siebie MKS Kalisz. Tylko jeden set tego spotkania był zacięty.

Pierwszy set poszedł gładko, drugiego seta Pałac otworzył jeszcze lepiej (9:2, 11:3), a zawodniczki ekipy gości wydawały się kompletnie pogubione. Od stanu 12:4 przeszły do ofensywy i skuteczną serią zminimalizowały starty (14:13). Gospodynie po przerwie wróciły jednak do dobrego rytmu.

Ostatnia partia była inna - od początku toczyła się walka punkt za punkt. Tym razem pałacanki nie mogły wypracować sobie komfortowej przewagi, ale też nie dawały się zaskoczyć rywalkom. Pod koniec partii jej losy wciąż nie były przesądzone (22:22), ale gospodynie nie zmarnowały swojej szansy, wykorzystując drugą piłkę meczową.